1. Prodlužování vlasů metodou Clip in – v čem to spočívá ?

2. Na co bych si měla dát pozor během nákupu připínacích vlasů ?
3. Jak nasadit clip in vlasy a jak dlouho to trvá ?
4. Jaká je životnost sad Clip in – jak dlouho mi poslouží ?
5. Jaké barvy jsou dostupné a je možnost si vybrat barvu ?
6. Jakou mám jistotu, že prodávané vlasy jsou lidské ?1. Prodlužování vlasů metodou Clip in – v čem to spočívá?

Připínací vlasy Clip in jsou moderní metodou, která umožňuje dosáhnout výsledku během několika málo minut. Pruhy Clip in určené k prodloužení jsou novým a jednoduchým nástrojem, který umožňuje mít delší a hustší vlasy. Vystačí zapnout sponku.

Zapomeňte na lepidlo ve vlasech, které bude hromadit špínu a kvůli kterému se vlasy budou cuchat a připnuté pruhy se s postupem času stanou příliš volné. Konec s drahým zaplétáním, které ničí vlasy. Pruhy Clip in určené k prodloužení vlasů jsou levným a efektivním způsobem, jak zlepšit svůj vzhled. Jedná se o jednoduchou techniku, kterou je každý sám schopen využít během jen několika minut.

Pruhy Clip in určené k prodloužení se připevňuje pomocí spon, které jsou citlivé na tlak a které neničí vlasy. Metody prodlužování vlasů, které si kladou za cíl co nejdlouhodobější efekt, často bývají velmi nebezpečné, protože lepidlo a způsob připevnění pruhů může způsobit lámání nebo vypadávání vlasů.

Z tohoto důvodu je používání k prodlužování vlasů pásků se sponami preferovanou metodou jak mezi stylisty tak i mezi osobami, které si prodlužují vlasy v domácích podmínkách. Sada vysoce kvalitních sponek umožňuje zásadním způsobem prodloužit vlasy a vyžaduje přitom mnohem méně úsilí než permanentní metody.

Jedna z hlavních výhod připínacích pruhů se sponami je to, že žádným způsobem neničí vlasy. Nepracujete s lepidlem, nic se nezaplétá ani netrhá, žádné pruhy se nepřipevňují na příliš dlouho, takže neurychlují ničení Vašich vlasů. V situaci, kdy obyčejné připínací pruhy připevňuje někdo nezkušený, může dojít k vytržení vlasů a v důsledku toho, v těch nejtěžších případech, dokonce ke vzniku pleši V případě vlasů Clip in se nic špatného nemůže stát.

Pruhy lidských vlasů k prodlužování typu Clip in se prostě připevňují k Vašim vlasům sponkami, a je tedy prakticky nemožné, aby měly jakýkoliv negativní vliv na Vaše vlastní vlasy. Co více, jednou z největších výhod sponek v připínacích pruzích je to, že se je sundává stejně lehce jako připevňuje. Díky tomu se jedná o výtečnou možnost, jak spontánně vytvořit nápaditý účes na každou příležitost.

Můžete si vytvořit účes na pracovní pohovor nebo na noční párty. Můžete měnit barvu, délku, styl, a díky tomu budete schopna vytvořit prakticky každý účes. S pruhy k prodlužování Clip in je možné dělat tak mnoho věcí, že budete chtít měnit svůj účes každý den.

 

2. Na co bych si měla dát pozor během nákupu připínacích vlasů ?

Prvním krokem by mělo být zhodnocení, jestli jsou vlasy kvalitní a jestli jsou opravdu lidské. Připínací vlasy, které prodáváme u nás v obchodě, byly podrobeny nezávislému posudku, který představujeme na naší stránce, a máte tedy jistotu, že jsou na 100% lidské.

Pokud hledáte vlasy dobré kvality, musejí to být určitě vlasy REMY. Co to znamená? REMY znamená, že se jedná o vlasy, jejichž vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.

Další velmi důležitou vlastností, pokud se jedná o připínací vlasy, je gramáž sady. Mnoho prodejců se vyhýbá uvedení váhy nebo uvádí informace, které jsou málo viditelné, protože prodává vlasy s nízkou váhou.

Čím více vlasů tím větší váha. Je tedy možné se rychle domyslet, že sada, která váží 50 gramů, je opravdu velmi malá. Nemá smysl si nalhávat, že získáme fantastický efekt prodloužení/zahuštění pomocí levnější sady. 120-150g vlasů je minimum, abychom získali uspokojující efekt především pokud osoba, která používá soupravu Clip in, má husté své vlastní vlasy.

3. Jak mám upevnit připínací vlasy Clip in a jak dlouho to trvá ?

Metoda Clip in umožňuje okamžité prodloužení a zahuštění vlasů. Po získání zkušeností stačí pouze několik minut, abychom získali úžasný efekt. Právě jen několik minut trvá připnutí vlasů. Níže představujeme instruktážní film, který ukazuje, jak nasadit připínací vlasy Clip in.
4. Jaká je životnost sad Clip in – jak dlouho mi poslouží ?

Obvykle trvá životnost našich vlasů od několika měsíců do roku, v závislosti na tom, jak často jsou používané. Velkou roli hraje také správná péče o vlasy.


5. Jaké barvy jsou dostupné a je možnost si vybrat barvu ?

Barvy, které v tuto chvíli máme v nabídce:

#1 černá, #2 tmavě hnědá, #4 střední hnědá, #6 přírodní hnědá, #8 světle hnědá, #16 tmavá blond, #22 střední blond, #613 světlá blond a #60 platina/velmi světlá blond.

Dostupnost dané barvy můžete zkontrolovat na podstránce konkrétní sady. Můžete nám také na email poslat fotografii svých vlasů – pokusíme se Vám poradit, ale nezaručujeme že barva bude vybrána správně.


6. Jakou mám jistotu, že prodávané vlasy jsou lidské ?

Vzorek vlasů, které prodáváme, byl podroben znaleckému posudku, jež provedlo výzkumné centrum na Ekonomické univerzitě v Poznani. Podrobné výzkumy potvrdily, že nabízíme lidské vlasy bez dodatků umělých látek, tak jak je tomu v případě jiných prodejců. KLIKNĚTE ZDE za účelem prohlédnutí si posudku.