Nano ring vlasy 55 cm 25g

u nás pouze
690 Kč
800 Kč

Lidské vlasy pro prodlužování pomocí ringů. Nanoringy jsou až o 90 % menší než klasické microringy. 25 našich pramínků má stejnou hmotnost jako 50 u konkurence, která obvykle prodává pramínky s hmotností 0,5g. Podobně 2 balíčky našich vlasů nebo 50 pramínků odpovídá 100 u konkurence. Obvykle se používá asi 100g – 150g vlasů (4-6 balení). Ringy potřebné k nasazení vlasů nejsou v sadě, můžete si je koupit v sekci Příslušenství a kosmetika.

1 černá
1B přírodní černá
2 tmavě hnědá
4 střední hnědá
6 přírodní hnědá
8 světle hnědá
16 tmavá blond
22 střední blond
613 světlá blond
60 velmi světlá blond
Barva
Množství
VYPRODÁNO - napište svůj email, budeme Vás informovat, až bude zboží dostupné
Čas dodání je obvykle 2-3 dní
?
Způsoby doručení a platební metody ?
14 dní na vrácení nebo výměnu
?

Jako jeden z mála obchodů v České republice nabízíme nejmenší dostupné sponky, tzv. nano ringy, které jsou podstatně až o 90 % menší než tradiční mikro ringy, díky čemuž jsou sponky prakticky na dotek nezjistitelné a pohodlí při nošení vlasů ve srovnání s micro ringy je mnohem větší. Na rozdíl od clip in vlasů je metoda ringů trvalá metoda prodloužení vlasů, vlasy musí založit odborně kvalifikovaná osoba. Obvykle je doba použití 4-8 týdnů, a poté musíte v důsledku růstu vašich vlastních vlasů ringy vytáhnout na horu nebo prostě sundat, abyste nechali své vlasy odpočinout.

Jedná se o indické vlasy, tedy strukturou nejbližší evropským, ale nejsou to asijské vlasy, které nejsou vhodné pro evropské ženy. Někteří prodejci tvrdí, že nabízejí evropské / slovanské vlasy – nevěřte tomu! Evropské / slovanské vlasy nelze zakoupit za méně než 9000-12000 Kč a jsou zřídka dostupné. Spousta prodejců nabízí „evropské vlasy“ nebo „slovanské vlasy“ za 1200 nebo 1800 Kč. Je to obyčejná lež, jsou to indické a často čínské vlasy jako u nás. Příkladná cena 1200-1800 Kč zahrnuje DPH, náklady na práci, dopravu, zisk prodávajícího, což znamená, že „materiál“, tj. vlasy nemůžou stát více než 600 až 900 Kč. Stačí si odpovědět na otázku, zda v Evropě najdeme ženu, která prodá například 50 cm svých vlasů za 600 nebo 900 Kč? Samozřejmě, že ne. To je pravda o „evropských vlasech“. Locahair vše říká narovinu.

Kromě toho naše vlasy popsané jako 55 cm mají MINIMÁLNÍ délku 55 cm, obvykle o 2-3 cm více, díky tomu i po oříznutí konců budou mít vlasy původní délku. Jiní prodejci obvykle prodávají vlasy kratší, než jsou v popisu, běžným postupem je také popisovaní vlasů např. jako 50-55 cm, aby si klientka myslela, že vlasy mohou být až 55 cm dlouhé. To ale rozhodně není pravda, takové vlasy obvykle nemají nikdy více než 52-53 cm.

Kromě toho, pokud chcete dosáhnout dokonalého efektu, délka není všechno. Vlasy musí být především HUSTÉ. Pramínky vlasů na prodlužování z jiných obchodů nebo amazon / ebay často váží pouhých 50g – s výsledkem nebudete spokojeni – jsou prostě příliš řídké! A hmotnost vlasů je základ. Jednoduše řečeno nabízíme produkt s nejvyšší hmotností a kvalitou. Za tuto cenu nemůžete získat lepší parametry! Buďte si jista tím, co si kupujete – vyberte si nejlepší produkt. Někteří prodejci dokonce neuvádějí ani hmotnost vlasů – proč? Hádejte...

0 recenzí
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Nejčastěji kladené otázky
Koupím u vás ringy potřebné k nasazení vlasů?
Kolik pramínků potřebuji k zahuštění a prodloužení vlasů?
Lze vlasy barvit?
V čem spočívá prodlužování vlasů metodou na nano ringy?
Jak vybrat správnou barvu?
Lze vlasy žehlit/natáčet?

Nejnovější recenze
Aneta V
31.07.2020
Krasne a huste vlasy, doporucuji.
Jana
10.07.2020
Vlásky jsou opravdu dokonalé. Váhala jsem mezi délkou 45cm a 50cm a i ty kratší jsou úžasně dlouhé. Doufám, že i životnost bude...
Vlásky jsou opravdu dokonalé. Váhala jsem mezi délkou 45cm a 50cm a i ty kratší jsou úžasně dlouhé. Doufám, že i životnost bude dlouhá :)
více
Kitiii
29.05.2020
Objednala jsem tyto vlásky úplně poprvé a naprosto předčily všechna moje očekávání. Momentálně je mám již 2.měsíc a vlasy jsou...
Objednala jsem tyto vlásky úplně poprvé a naprosto předčily všechna moje očekávání. Momentálně je mám již 2.měsíc a vlasy jsou stále krásně lesklé, husté a v perfektní kvalitě. Při příští objednávce rozhodně nebudu váhat, kde koupit a objednám opět z Locahair.
více