Řasy Localashes Pink

u nás pouze
110 Kč
300 Kč

NOVINKA! Řasy námi vytvořené značky - Localashes. 110 Kč za paletku, které stojí v jiných obchodech 300-350 Kč? To NENÍ omyl! Jak je to možné? Přečtěte si delší popis níže.

Tloušťka
Délka
Zakřivení
VYPRODÁNO - napište svůj email, budeme Vás informovat, až bude zboží dostupné
Objednejte si do 13 hod. a zásilku pošleme ještě dnes
?
Doprava ZDARMA nad 1000 Kč ?
14 dní na vrácení nebo výměnu
?

Prodáváme vlasy sloužící k prodlužování od roku 2011, během té doby se z nás stal jeden z nejoblíbenějších, ne-li nejoblíbenější, obchod v Česku. Většina našich zákaznic si prodlužuje nejen vlasy, ale také řasy - v souvislosti s tím rozšiřujeme naši nabídku. Pro jasné rozdělení nabídky na vlasy a řasy jsme je rozhodli zavést pod vlastním jménem - Localashes.

Jak je možné, že paletka, která stojí v jiných obchodech 300 až 350 Kč, je u nás dostupná jen za 110 Kč? Především je nutné vysvětlit cenovou situaci v Česku. Obchody se předhánějí ve vymýšlení příběhů o pokročilých korejských technologiích, používají názvy, které mají vyvolat dojem, že řasy jsou výjimečné. Ale pravdou je, že veškeré masti exclusive mink, premium silk, russian volume atd., to vše je JEDNO A TO SAMÉ, jsou to řasy ze syntetického materiálu, kterému se říká PBT, nemají NIC společného s hedvábím nebo norky. Samozřejmě existují řasy z kožešin norků, ale jsou na trhu stejnou vzácností, jako slovanské vlasy na trhu prodlužování vlasů. 90 % řas jsou ze syntetického materiálu, navíc - 70 % výroby probíhá na jednom místě.

Nenechte si namluvit hlouposti o kosmické korejské technologii - zkontrolujte si krabičku řas přední značky v Česku - přečtete si, že byly vyrobeny nebo dovezeny z PRC. Co je PRC? People Republic of China. A to je vše, co se „korejských technologií“, které mají opodstatnit výrazně přehnané ceny platící teď v Česku, týče.

Cena paletky by neměla být vyšší než 180 Kč, protože na rozdíl od vlasů, které se mohou v závislosti na druhu a původu diametrálně cenově a kvalitativně lišit, je v případě řas jediným rozdílem, že jsou vyrobeny v jiné továrně, která ale, jak jsme se zmínili, sousedí s ostatními téměř na jedné a té samé v ulici v jednom městě. Rozdíly ve výrobě způsobují, že se paletky liší proužky s lepidlem, natočením nebo odstínem černé řas, ale náklady jsou téměř stejné, protože pro každou továrnu jsou stejné ceny syntetického materiálu a pracovní náklady. Odkud se tedy berou až tak vysoké ceny? Reklama celebrit, známé stylistky, ekologické obaly - to všechno něco stojí - a platíte za to VY. Nové řasy nebudou podporovány známým jménem a široce pojatou reklamní akcí - ale nezaplatíte za ně více, než 150-180 Kč za paletku. Spočítejte si, kolik vás ročně stojí řasy v tržních cenách a kolik ušetříte, když za ně budete platit o 50 % méně.

Odkud se tedy vzala cena 110 Kč? Vyplývá z toho, že zahajujeme testovací fázi, během níž otestujeme několik výrobců za účelem výběru 2-3 nejlepších. Díky analýze trhu jsme si uvědomili, že se trh prodlužování řas liší od prodlužování vlasů. Dobré vlasy budou vyhovovat každému klientovi nebo klientce. Ovšem o hodnocení řas rozhodují individuální preference, jak řasové stylistky, tak jí používané techniky, a také charakteristiky jejich zákaznic. Řasy hodnocené jednou stylistkou jako nejlepší můžou být pro druhou příliš slabé nebo průměrné a naopak. Způsobuje to, že řasy jednoho výrobce neuspokojí vkus většiny zákazníků. Naopak zavedení 2-3 řad způsobí, že si po otestování bude většina stylistek schopna vybrat tu pro sebe nejlepší. 

V souvislosti s tím „pro začátek“ zavádíme 2 řady pro zjednodušení pojmenované Pink a Gold. Později otestujeme další výrobce, abychom vybrali 2-3 nejlepší „barvy“ - řasy, které splní kvalitativní očekávání většiny stylistek a jejich klientek.

0 recenzí
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Nejnovější recenze
Monika
11.07.2023
Super vlasy.Uz bych neměnila.Beru pravidelně uz několik let.Velka spokojenost
Katka
18.06.2023
Vlásky jsou opravdu velmi příjemné na dotek. I po barvení. Už bych neměnila. Jen škoda, že nejsou v nabídce i s easy loop...
Vlásky jsou opravdu velmi příjemné na dotek. I po barvení. Už bych neměnila. Jen škoda, že nejsou v nabídce i s easy loop spojem.
více
Tereza T.
14.06.2023
Hodně dobre vlasy , jde i o to ze jdou krasne dolu, vubec nemám vytrhane vlasy , za mě top