Řasy Localashes Pink

u nás pouze
110 Kč
300 Kč

NOVINKA! Řasy námi vytvořené značky - Localashes. 110 Kč za paletku, které stojí v jiných obchodech 300-350 Kč? To NENÍ omyl! Jak je to možné? Přečtěte si delší popis níže.

Tloušťka
Délka
Zakřivení
VYPRODÁNO - napište svůj email, budeme Vás informovat, až bude zboží dostupné
Objednejte si vlasy nyní a vyzvedněte je do 2-3 pracovních dnů
?
Doprava ZDARMA nad 1000 Kč ?
14 dní na vrácení nebo výměnu
?

Prodáváme vlasy sloužící k prodlužování od roku 2011, během té doby se z nás stal jeden z nejoblíbenějších, ne-li nejoblíbenější, obchod v Česku. Většina našich zákaznic si prodlužuje nejen vlasy, ale také řasy - v souvislosti s tím rozšiřujeme naši nabídku. Pro jasné rozdělení nabídky na vlasy a řasy jsme je rozhodli zavést pod vlastním jménem - Localashes.

Jak je možné, že paletka, která stojí v jiných obchodech 300 až 350 Kč, je u nás dostupná jen za 110 Kč? Především je nutné vysvětlit cenovou situaci v Česku. Obchody se předhánějí ve vymýšlení příběhů o pokročilých korejských technologiích, používají názvy, které mají vyvolat dojem, že řasy jsou výjimečné. Ale pravdou je, že veškeré masti exclusive mink, premium silk, russian volume atd., to vše je JEDNO A TO SAMÉ, jsou to řasy ze syntetického materiálu, kterému se říká PBT, nemají NIC společného s hedvábím nebo norky. Samozřejmě existují řasy z kožešin norků, ale jsou na trhu stejnou vzácností, jako slovanské vlasy na trhu prodlužování vlasů. 90 % řas jsou ze syntetického materiálu, navíc - 70 % výroby probíhá na jednom místě.

Nenechte si namluvit hlouposti o kosmické korejské technologii - zkontrolujte si krabičku řas přední značky v Česku - přečtete si, že byly vyrobeny nebo dovezeny z PRC. Co je PRC? People Republic of China. A to je vše, co se „korejských technologií“, které mají opodstatnit výrazně přehnané ceny platící teď v Česku, týče.

Cena paletky by neměla být vyšší než 180 Kč, protože na rozdíl od vlasů, které se mohou v závislosti na druhu a původu diametrálně cenově a kvalitativně lišit, je v případě řas jediným rozdílem, že jsou vyrobeny v jiné továrně, která ale, jak jsme se zmínili, sousedí s ostatními téměř na jedné a té samé v ulici v jednom městě. Rozdíly ve výrobě způsobují, že se paletky liší proužky s lepidlem, natočením nebo odstínem černé řas, ale náklady jsou téměř stejné, protože pro každou továrnu jsou stejné ceny syntetického materiálu a pracovní náklady. Odkud se tedy berou až tak vysoké ceny? Reklama celebrit, známé stylistky, ekologické obaly - to všechno něco stojí - a platíte za to VY. Nové řasy nebudou podporovány známým jménem a široce pojatou reklamní akcí - ale nezaplatíte za ně více, než 150-180 Kč za paletku. Spočítejte si, kolik vás ročně stojí řasy v tržních cenách a kolik ušetříte, když za ně budete platit o 50 % méně.

Odkud se tedy vzala cena 110 Kč? Vyplývá z toho, že zahajujeme testovací fázi, během níž otestujeme několik výrobců za účelem výběru 2-3 nejlepších. Díky analýze trhu jsme si uvědomili, že se trh prodlužování řas liší od prodlužování vlasů. Dobré vlasy budou vyhovovat každému klientovi nebo klientce. Ovšem o hodnocení řas rozhodují individuální preference, jak řasové stylistky, tak jí používané techniky, a také charakteristiky jejich zákaznic. Řasy hodnocené jednou stylistkou jako nejlepší můžou být pro druhou příliš slabé nebo průměrné a naopak. Způsobuje to, že řasy jednoho výrobce neuspokojí vkus většiny zákazníků. Naopak zavedení 2-3 řad způsobí, že si po otestování bude většina stylistek schopna vybrat tu pro sebe nejlepší. 

V souvislosti s tím „pro začátek“ zavádíme 2 řady pro zjednodušení pojmenované Pink a Gold. Později otestujeme další výrobce, abychom vybrali 2-3 nejlepší „barvy“ - řasy, které splní kvalitativní očekávání většiny stylistek a jejich klientek.

0 recenzí
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Nejnovější recenze
Simona Berková
30.04.2022
Vlasy zde kupuji, už pár let. Ať už jsou to clip-in vlasy nebo nanoringy, vždy hezky drží a kvalita vlasů je k nezaplacení. Jen...
Vlasy zde kupuji, už pár let. Ať už jsou to clip-in vlasy nebo nanoringy, vždy hezky drží a kvalita vlasů je k nezaplacení. Jen trošku pokulhává doskladnění ringů, což za mě obrovská škoda, jelikož musím objednávat u jiné firmy.
více
Šárka
14.04.2022
Nedávala jsem tomu šanci a... jsem totálně nadšená!!!! Mám extrémně jemné vlásky, upadávají mi konečky a moje nejdelší délka...
Nedávala jsem tomu šanci a... jsem totálně nadšená!!!! Mám extrémně jemné vlásky, upadávají mi konečky a moje nejdelší délka byla max. ke konci krku, mám to dáno geneticjy. Trápilo mě to a pak jsem objevila prodlužování - metodou keratinových spojů jsem si nechávala zahušťovat a lehce prodlužovat vlasy (v mém případě ani nejde o délku než o to mít alespoň nějaký objem). Spravilo mi to sebevědomí a byla jsem šťastná. Ale má to své ale. Bez prodlužka jsem se už nedokázala obejít, ačkoliv - co si budeme povídat - vlásky se tím také ničí ač je metoda sebešetrnější. Po 10 letech jsem si řekla dost, prodlužko sundala a šla do super krátkého mikáda, vzdau na týlu max. 1 cm vlasů. V mém případě to ani jinak nešlo. Chci si nechat vlasy ozdravit... Na druhou stranu, i když mám milujícího partnera, který mě k té změně tak trochu dotlačil, v krátkých vlasech se prostě necítím, nejsem to já. Poté, co jsem objevila tyto stránky, jsem neváhala a objednala nejkratší délku neb mi jde hlavně o ten objem, nic jsem si od toho neslibovala a ?? ... jsem totálně nadšená. I s mým kratším sestřihem (kolem obličeje délka vlasů ke krku, vzadu vylepáno) to vypadá totálně přirozeně. A já když nebudu mít zrovna náladu ladit účes se kterým stejně nejsem šťastná, si mohou mohu vyjít do společnosti aniž by cokoliv kdokoliv poznal, to je prostě zázrak. Zvedlo mi to náladu i sebevědomí. Chtěla jsem sem nahrát fotku, ale bohužel to nejde. Takže vy co váháte slečny, ženy, dívky, jděte do toho, stojí za to. Já si navíc vlásky jemně provlnila žehličkou a šla pak na víno s kamarádkou a ona, no a co ty vlasy, kde je máš??? nepochopila, že je už mám nasazené, tak přirozeně to vypadalo. Za mě tedy rozhodně doporučuju !!
více
Petra
23.03.2022
Kupuji zde vlásky už poněkolikáté různých délek i hustoty a nejraději mám tyto 60 cm přírodní černé. Opět jsou moc krásné a...
Kupuji zde vlásky už poněkolikáté různých délek i hustoty a nejraději mám tyto 60 cm přírodní černé. Opět jsou moc krásné a pokaždé mají 63 cm. Nikde jinde už dávno nenakupuji.
více