Lidské Clip In Vlasy 40 cm 75g

100% indické lidské vlasy REMY. Jedná se o sadu „mini“, která se může ukázat jako nedostačující. Gramáž hraje zásadní roli, takže pokud si chcete být jistá, že vlasy budou husté, vyberte si sadu 40 cm 120 g. Sada se skládá ze 5 pruhů (13 sponek) nebo 7 pruhů (15 sponek).

More details

běžná cena 1 100 Kč

u nás pouze 930 Kč 930

Vyprodáno

 • Čas dodání je obvykle 3 dní
 • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zde
Jedná se o indické vlasy neboli vlasy, které jsou svou strukturou nejbližší těm evropským. Nejedná se o asijské vlasy, které jsou nevhodné pro Evropanky.

Evropské vlasy není možné koupit za méně než 4000 Kč a jsou velmi zřídka dostupné. Nedejte se tedy omámit prodejci, kteří nabízejí „vlasy s evropskou strukturou” za 1000 Kč! Jedná se o normální lež – stejně jako u nás se bude jednat o indické vlasy. A jejich správný název zní „vlasy se strukturou, která je nejbližší té evropské”. My nemažeme med kolem úst.

Nabízíme sady ve dvou verzích. Sada 5 pruhů 13 sponek obsahuje: 3 pruhy s 3 sponkami široké asi 15-20 cm, 2 pruhy s 2 sponkami široké asi 10 cm. V sadě 7 pruhů 15 sponek se dále nacházejí dva úzké pruhy (šířka asi 5 cm), každý s jednou sponkou. Čím více sponek v sadě, tím méně vlasů, takže naše sada 13 sponek, která váží 100g, bude hustší než 100g konkurence, kde se nachází např. 18 sponek. U nás tvoří hmotnost sady to, co je nejdůležitější - tedy vlasy, a ne sponky.

Přemýšlíte, jaká délka vlasů pro Vás bude ideální? delka.jpg

Podívejte se na fotografii vedle – znázorňuje kam až sahá konkrétní model po nasazení na vlasy. Pro větší jistotu si změřte vzdálenost od místa za uchem.

Proč jsou REMY mnohem lepší než jiné lidské vlasy, dostupné na trhy ?


Protože v případě lidských vlasů REMY vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.

V tuto chvíli se jedná o nejlepší metodu jak efektivně prodloužit a zahustit vlasy. Zvládnete to udělat úplně sama během několika minut. Právě jen několik minut trvá připevnění vlasů Clip in.

Nedejte se nalákat na mizerný produkt, pokud chcete dosáhnout výjimečného efektu – délka není všechno, vlasy musejí být především husté. Clip In Vlasy z jiných obchodů/aukcí váží sotva 50 g – nebudete spokojená z efektu – jsou prostě příliš řídké.

Shrňme vše nejdůležitější – nabízíme produkt s největší gramáží, 100% lidske vlasy remy. Lepší parametry nikde nenajdete! Buďte si vědoma toho, co kupujete – vyberte si nejlepší produkty. Někteří prodejci neuvádějí dokonce ani váhu vlasů – proč ? Domyslete se sama..

Níže představujeme fotografii všech barev z naší nabídky - odstíny se mohou lišit od těch na fotografiích samotných produktů, protože fotografie byla vyfocena v domácích podmínkách, s použitím blesku:

barvy2.jpg

Budeme rádi, jestli se podíváte na náš film, ve kterém představujeme dostupné sady a barvy. Nezapomeňte, že kvůli silnému osvětlení, které dopadá na vlasy, nemusí být barvy ukázány ideálně. Dále je nutné si uvědomit, že skutečná hustota vlasů je patrná teprve po rozložení všech pruhů:Mnoho prodejců se dušuje, že pruhy vlasů, které prodávají, jsou vhodné ke kadeřnickým úpraVám. Stačí se ale podívat na komentáře na aukcích, abychom se dozvěděli, že jejich produkty nevydrží dokonce ani žehlení při nízké teplotě, nemluvě o natáčení. S našimi vlasy nebudete mít takový problém. Nevěřte nám na slovo, podívejte se sama na film:

Vlasy jsou lidské, vysoce kvalitní, musíte pamatovat jen na správnou péči. Vlasy jsou mrtvé, takže vyžadují navlhčování (mytí šampony na suché vlasy, používání kondicionérů a hedvábí). Vlasy je možné podrobovat kadeřnickým zákrokům, jak na příklad natáčení nebo žehlení.

Je možné naše lidské vlasy barvit ?

ANO, stejně jako každé lidské vlasy. Naše zákaznice barví vlasy bez problému a chválí si to. Ale je nutné si pamatovat, že připínací vlasy jsou (i přesto, že jsou lidské) mrtvé, a nemají tedy možnost regenerace. Proto se doporučuje omezit škodlivé činnosti jako barvení na minimum. V případě nutnosti vlasy barvit je nutné používat POUZE barvy/šampony bez amoniaku a bez okysličovadla. Takové prostředky jsou pro vlasy rozhodně méně škodlivé, což bude mít pozitivní vliv na životnost sady. Je zakázané používat odbarvovače/okysličovadla a dokonce i barvy s okysličovadly, které jsou příliš silnými prostředky a špatně použité mohou spálit vlasy na hlavě, nemluvě už o prodlužovaných vlasech, které jsou mrtvé a mnohem háklivější na poškození chemickými prostředky.

Známka 
2020-02-12

Vlasky mohu jen a jen doporučit.Jsou krasne,hebounke....Účes perfektní.Dekuji a doporucuji...

  Známka 
  2019-05-20

  Přírodní blond opravdu nevypadá moc přírodně má růžový nádech

   Známka 
   2019-03-07

   Musím říct že vlasy jsou krásně hebké na dotyk.Koupila jsem si nejsvětlejší blond a budu je barvit protože zrovna moji barvu neměli ale to nevadí takže všem doporučuju koupit

    Známka 
    2017-04-24

    Je to super. Krásné vlásky

     Známka 
     2017-03-06

     Vlasy jsem si objednala, ale jelikož jsem potřebovala jiný odstín tak jsem je musela nabarvit ale musím říct že mě mile překvapila kvalita vlasů (já mám červené) takže jsem koupila ty nejsvětlejší které byli dostupné, ale bohužel na mé husté vlasy nestačí takže ještě budu muset dokoupit clip in pás. Ale s vlasy jsem velmi spokojená.

      Známka 
      2016-06-20

      Vlasy vypadají i po 14 dnech jako nové.Už jsem je i myla . Vážně nejlepší vlasy které jsem měla z těch levnějších.

       Známka 
       2016-06-10

       Sada je dostačující na prodloužení řidších vlasů,pro mě ideální.Sponky skvěle drží,vlasy nejsou ošizené ani v koncích a dokonce bych řekla, že jsou delší o kousek než 40cm.Naprosto doporučuji.

        Známka 
        2015-12-16

        Tak tahle sada je perfektní nejen na zahuštění ale i prodloužení méně hustých vlasů.Překvapilo mě jak je sada hustá a to i na koncích.Sponky nesjíždějí a vůbec necítím že bych na hlavě nějaké clip in vlasy měla, prostě jako by byly moje vlastní:) Taky mi zaujalo že i když nemám vyžehlené vlasy tak ty od Locahair mi hezky zapadnou i tak mezi ty moje vlasy a nejde poznat že mám clip in :) což u jiných clip in vlasů co jsem měla poznat šlo.Doporučuji!!!!!

         Známka 
         2015-09-17

         Vlasy se mi moc líbí, je to můj první nákup tohoto druhu,odstín mi perfektně sedl,snadná aplikace a drží. Chtěla bych moc poděkovat,skvělý obchod ! ! :)

          Známka 
          2013-06-29

          Můžete je klidně koupit! vlasy jsou ideální, opravdu mě překvapuly.

           Známka 
           2013-06-11

           Já můžu tyhle vlásky opravdu doporučit. Hned je vidět, že jsou lidské. Nevypadávají, můžete je žehlit, česat atd. Barva je taky ideální, stejná jako na fotce. S obchodem se dobře komunikuje. Určitě objednám druhou sadu. Zdravím a ještě jednou doporučuji.

            Známka 
            2013-06-02

            Doporučuji ty vlasáky, jsou úplně přírodní, ,ale doporučuji jen větší množství nad 75, barva se hodí, je skoro ideální. Kontakt s prodejcem je výtečný, zásilka byla rychlá.

             Známka 
             2013-05-20

             vlasy jsou super

              Známka 
              2013-04-19

              vlasy jsou kvalitní. nakupuju v různých místech v Česku, ale tohle je nejlepší. vlasy jsou opravdu lidské, necuchají se, netrhají a sponky jsou dost dobře vyrobené. myslím, že tady ještě něco koupím.

               Známka 
               2013-02-05

               Vlásky jsou moc pěkné a hladké jak dětská prdelka:))) A husté! Barvu jsem trefila ideálně. Zásilka byla super rychlá.

                Známka 
                2012-10-17

                Všechno co je v komentářích je 100% pravda. Vlasy jsou skvělý. Fakt doporučuju.

                 Známka 
                 2012-08-04

                 Vlasy jsou velmi příjemné na dotek, účes se mi opravdu líbí, je ideální, doporučuji všem, kteří ještě váhají :*

                  Napsat svou recenzi !

                  Napsat recenzi

                  Lidské Clip In Vlasy 40 cm 75g

                  Lidské Clip In Vlasy 40 cm 75g

                  100% indické lidské vlasy REMY. Jedná se o sadu „mini“, která se může ukázat jako nedostačující. Gramáž hraje zásadní roli, takže pokud si chcete být jistá, že vlasy budou husté, vyberte si sadu 40 cm 120 g. Sada se skládá ze 5 pruhů (13 sponek) nebo 7 pruhů (15 sponek).

                  Napsat recenzi