Lidské Clip In Vlasy 55 cm 220g

100% indické lidské vlasy REMY. Sada se skládá ze 5 pruhů (13 sponek) nebo 7 pruhů (15 sponek). Váha soupravy až 220 GRAMŮ. Délka ve skutečnosti obvykle 57cm. Naše nejhustší sady včetně 220g dodatečně obsahují speciální krajkovou pásku na švech, která pomáhá chránit vlasy před vypadnutím.

JEDNÁ SE O NEJHUSTŠÍ VLASY CLIP IN DOSTUPNÉ V PRODEJI

More details

běžná cena 3 420 Kč

u nás pouze 3 090 Kč 3090

Vyprodáno

 • Čas dodání je obvykle 3 dní
 • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zdeclip-in-vlasy-55cm220g.jpg
Jedná se o indické vlasy neboli vlasy, které jsou svou strukturou nejbližší těm evropským. Nejedná se o asijské vlasy, které jsou nevhodné pro Evropanky.

Evropské vlasy není možné koupit za méně než 4000 Kč a jsou velmi zřídka dostupné. Nedejte se tedy omámit prodejci, kteří nabízejí „vlasy s evropskou strukturou” za 1000 Kč! Jedná se o normální lež – stejně jako u nás se bude jednat o indické vlasy. A jejich správný název zní „vlasy se strukturou, která je nejbližší té evropské”. My nemažeme med kolem úst.

Nabízíme sady ve dvou verzích. Sada 5 pruhů 13 sponek obsahuje: 3 pruhy s 3 sponkami široké asi 15-20 cm, 2 pruhy s 2 sponkami široké asi 10 cm. V sadě 7 pruhů 15 sponek se dále nacházejí dva úzké pruhy (šířka asi 5 cm), každý s jednou sponkou. Čím více sponek v sadě, tím méně vlasů, takže naše sada 13 sponek, která váží 100g, bude hustší než 100g konkurence, kde se nachází např. 18 sponek. U nás tvoří hmotnost sady to, co je nejdůležitější - tedy vlasy, a ne sponky.

Přemýšlíte, jaká délka vlasů pro Vás bude ideální? delka.jpg

Podívejte se na fotografii vedle – znázorňuje kam až sahá konkrétní model po nasazení na vlasy. Pro větší jistotu si změřte vzdálenost od místa za uchem.

Proč jsou REMY mnohem lepší než jiné lidské vlasy, dostupné na trhy ?


Protože v případě lidských vlasů REMY vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.

V tuto chvíli se jedná o nejlepší metodu jak efektivně prodloužit a zahustit vlasy. Zvládnete to udělat úplně sama během několika minut. Právě jen několik minut trvá připevnění vlasů Clip in.

Nedejte se nalákat na mizerný produkt, pokud chcete dosáhnout výjimečného efektu – délka není všechno, vlasy musejí být především husté. Clip In Vlasy z jiných obchodů/aukcí váží sotva 50 g – nebudete spokojená z efektu – jsou prostě příliš řídké.

Shrňme vše nejdůležitější – nabízíme produkt s největší gramáží, 100% lidske vlasy remy. Lepší parametry nikde nenajdete! Buďte si vědoma toho, co kupujete – vyberte si nejlepší produkty. Někteří prodejci neuvádějí dokonce ani váhu vlasů – proč ? Domyslete se sama..

Níže představujeme fotografii všech barev z naší nabídky - odstíny se mohou lišit od těch na fotografiích samotných produktů, protože fotografie byla vyfocena v domácích podmínkách, s použitím blesku:

barvy2.jpgBudeme rádi, jestli se podíváte na náš film, ve kterém představujeme dostupné sady a barvy. Nezapomeňte, že kvůli silnému osvětlení, které dopadá na vlasy, nemusí být barvy ukázány ideálně. Dále je nutné si uvědomit, že skutečná hustota vlasů je patrná teprve po rozložení všech pruhů:Mnoho prodejců se dušuje, že pruhy vlasů, které prodávají, jsou vhodné ke kadeřnickým úpraVám. Stačí se ale podívat na komentáře na aukcích, abychom se dozvěděli, že jejich produkty nevydrží dokonce ani žehlení při nízké teplotě, nemluvě o natáčení. S našimi vlasy nebudete mít takový problém. Nevěřte nám na slovo, podívejte se sama na film:

Vlasy jsou lidské, vysoce kvalitní, musíte pamatovat jen na správnou péči. Vlasy jsou mrtvé, takže vyžadují navlhčování (mytí šampony na suché vlasy, používání kondicionérů a hedvábí). Vlasy je možné podrobovat kadeřnickým zákrokům, jak na příklad natáčení nebo žehlení.

Je možné naše lidské vlasy barvit ?

ANO, stejně jako každé lidské vlasy. Naše zákaznice barví vlasy bez problému a chválí si to. Ale je nutné si pamatovat, že připínací vlasy jsou (i přesto, že jsou lidské) mrtvé, a nemají tedy možnost regenerace. Proto se doporučuje omezit škodlivé činnosti jako barvení na minimum. V případě nutnosti vlasy barvit je nutné používat POUZE barvy/šampony bez amoniaku a bez okysličovadla. Takové prostředky jsou pro vlasy rozhodně méně škodlivé, což bude mít pozitivní vliv na životnost sady. Je zakázané používat odbarvovače/okysličovadla a dokonce i barvy s okysličovadly, které jsou příliš silnými prostředky a špatně použité mohou spálit vlasy na hlavě, nemluvě už o prodlužovaných vlasech, které jsou mrtvé a mnohem háklivější na poškození chemickými prostředky.

Známka 
2020-05-07

Jsem strašně spokojená... Úžasné, husté vlásky.

  Známka 
  2020-03-14

  Nejhustší a nejkvalitnější vlasy na trhu. Opakovaně se zde vracím a vždy dostanu 100% kvalitu a servis. Vlasy od Locahair vydrží nádherné několik let. Vlasy mám odtud v několika délkách a gramážích v odstínu 613 kupované v rozmezí 4 let a všechny jsou i po těch letech v top stavu. Locahair mohu všen jen doporučit, ráda se zde opět vrátím. Moc děkuji za úžasné vlasy a naprosto 100% profesionální servis.

   Známka 
   2019-09-19

   Vlásky jsou super,doporučuji. A super rychlé dodání. Do 3 dnů jsem je měla doma.

    Známka 
    2019-05-18

    Jsem nadšená, vlasy jsou opravdu husté a pěkné, musela jsem si dobarvit na svou barvu a jsou super. Bála jsem se, že budou moc silné pro mé jemné vlasy, ale vypadají skvěle...
    Doporučuji

     Známka 
     2018-11-01

     Vlásky jsou kvalitní a fakt krásný :)!! Gramáž sedí i délka :) můžu dopotučit

      Známka 
      2018-07-03

      jemné a veľmi husté vlasy! ostala som prekvapená!

       Známka 
       2018-06-30

       Děkuji locahair za krásné jemné husté vlásky , velice sem spokojená a určitě to není můj první a poslední nákup u vás ;)

        Známka 
        2018-06-29

        Přišli mi středně hnědé vlásky dneska 29.6. 2018 a jsem moc štastná a spokojená děkují za tak krásné vlasky určitě zase někdy si objednam tmavší odstín :) ještě jendou moc děkují ;*

         Známka 
         2018-01-22

         Clip in vlasy od LOCA HAIR můžu jedině doporučit. Cca před dvěma lety jsem si objednala 55 cm/120g a do dnes vypadají bezvadně! Ano, jsou sice o poznání řidší ale pořád nositelné a vizuálně pěkné. Ještě bych chtěla podotknout , že clip in vlasy používám každý den. :-) Trvalo dlouho než jsem narazila na clip in vlásky, které opravdu něco vydrží a jsou kvalitní. Momentálně se chystám objednávat znovu a už se těším až dorazí.
         Tímto chci poděkovat Loca hair. :-)

          Známka 
          2017-06-08

          Rozhodně doporučuji! Vlásky jsou mega husté, barva blond sedí (žádné tóny do žluta). Jsem velmi spokojená a jinde už objednávat nebudu :))

           Známka 
           2017-05-01

           Vlasy jsou opravdu úžasné!!! Hned po rozbalení jsem z nich byla nadšená a pořád jsem. Vlasy jsou příjemně hladké, husté a lesklé. Doporučuji.

            Známka 
            2017-03-15

            Vlasy jsem si objednávala loni, mám je přes půl roku. Pořád vypadají skvěle. Neřídnou a nekrátí se. Dříve jsem objednávala z Profi beauty - už nikdy. Děkuji za vlásky!! :)

             Známka 
             2017-02-22

             Dneska mi vlasy dorazily a jsem s nimi nad míru spokojená :) krásné a kvalitní. Určitě doporučuji

              Známka 
              2016-04-12

              Dobrý den. Dnes jsem si vyzvedla balík na poště od Locahair v odstínu #60. Hodnotím pozitívně rychlé dodání, vlásky jsou krásné, kvalitní. Hned jsem si vyzkoušela natáčení kónickou kulmou a vše proběhlo hladce. Pěkne děkuji za výborný obchod a doufám že brzy přidám další pozitivní komentář ohledně nošení a kvality v trvácnosti. :-).....s pozdravem Angie

               Známka 
               2016-03-04

               Recenzi na tyto vlásky jsem již psala, nyní píšu zhruba po roce a půl znovu, abych zhodnotila jejich stav.:)
               Vlásky mám od června 2014 a zažily toho se mnou za tuto dobu opravdu dost. Nosím je téměř denně, do školy, nyní do práce, do barů, na diskotéky, byly se mnou u moře na dovolené, prostě prakticky kamkoliv..
               Musím říct, že ze všech clip in vlasů, které sem kdy měla, tyto vydržely opravdu všecko. Všechny sady, které sem vystřídala, vypadaly už po půl roce nošení jako řídký chemlon, konce odpadaly, z 50 cm zbylo 30 cm a to jsem omezila veškeré žehlení, barvení nebo kulmování na maximum, katastrofa, nenositelné, po pár měsících letěly do koše...
               Vlásky od Loca hair mám tedy téměř 2 roky a jejich stav je stále skvělý! Samozřejmě, že časté nošení se na nich podepsalo, ale to je v pořádku, jedná se o pravé vlasy, stále stejný stav by Vám vydržel možná u vlasů umělých. Vlásky jsou sice už o něco kratší, odhaduji tak 45-50 cm, ale to je pochopitelné, hustota už je taky menší, ale vlásky jsou stále nositelné a pořád vypadají dobře! Žádných chemlon, žádné řídké pramínky. Na dva roky nošení skvělý výkon.
               Musím podotknout, že vlasy jsem tedy chemicky nijak neupravovala, nebarvila je, ale zase sem je velice často žehlila nebo kulmovala.
               Proto mohu všem jedině doporučit, pokud hledáte vlásky, které opravdu za něco stojí a hlavně VYDRŽÍ, volila bych právě tuto sadu. Budete mít na hodně dlouhou dobu pokoj od neustálého měnění a kupování nových vlasů. Za mě výborná kvalita a pokud clip in, tak jedině od LOCA HAIR!

                Známka 
                2015-08-23

                Nejkrásnější nejhustší nejkvalitnější!!!! Vlasy mám přesně rok a jsou pořád super, nedám bez nich už ani ránu :) Stačí se o ně starat jako o vlastní a budou dělat radost dlouho :)
                Svoje vlasy mám 50 cm dlouhé černé, ale přišla jsem o půlku vlasů, takže jsem je chtěla jen zahustit. Hrozně jsem se bála, aby to nebyla zbytečná investice (že mi nebudou držet na hlavě, že půjdou vidět spoje a přechod, budou moc lesklé, bude mě bolet hlava z nošení a dalších milion obav) Nakonec jsem to riskla a jsem nejšťastnější. Objednala jsem si sadu 55 cm, 220 g černé (3 velké pásy, 2 střední a 2 malé). Nosím ale jen 1 velký pás a 2 střední a bohatě to stačí na krásnou hustou hřívu. Vlasy mi vydrží celý den bez úpravy. Pokud si ale nandám i zbytek vlasů, tak pak už jsou vlasy hodně těžké a asi by mě bolela po chvíli hlava. Navíc už to je extrémně husté a nevypadá to moc věrohodně, což bych nesnesla :) Takže mám dva pásy ještě jako nové.
                Za celý rok nikdo nepoznal, že bych neměla svoje vlasy, jako dřív ;)
                Jediné co jsem musela řešit asi před měsícem - rozbily se 4 sponky. Což je otázka 5 minutové výměny za nové :)

                Takže za mě pro dlouhé řídké vlasy super řešení jak zahustit!!!!

                 Známka 
                 2015-07-15

                 Včera mi vlásky dorazily. Jsou husté, lesklé, příjemné na dotyk, prostě boží. Clip in nosím déle jak 3 roky a toto je nejlepší sada, kterou jsem kdy měla. Doporučuji!

                  Známka 
                  2014-08-20

                  Dnes mi přišly moje první clip-in vlasy a jsem z nich nadšená.Vlasy dorazily rychle a odstín je stejný jako moje vlasy.Jsou krásné a husté.

                   Známka 
                   2014-08-05

                   Vlasy jsou kvalitní, husté, krásné. Objednávka a doprava byla bez problému. Vřele všem doporučuji!

                    Známka 
                    2014-07-15

                    Vlasy jsou úžasné maximálně spokojená :)

                     Známka 
                     2014-06-24

                     Krásné vlasy, maximálně husté, 100 % lidské, žádný mix umělých vlasů a lidských jak to někteří prodejci umí, hustota je opravdu neuvěřitelná. U odstínu 60 mi jenom trochu vadí nažloutlost, ale to se dá v pohodě spravit trochou silver šamponu. Vlasy opravdu na jedničku, doporučuji. :)

                      Známka 
                      2014-05-08

                      JEDNÍM SLOVEM??? WOOOOW! VLASY JSEM OBJEDNALA V PONDELI A VE STREDU BYLY DOMA. ALE TO BY NEBYLO TO NEJDULEZITEJSI! MUZETE MI ŘÍCT JAKTO ZE JSEM SE O VAS DOZVEDELA AZ TED??? PRODLUZUJI SI VLASY METODOU CLIP IN UZ 6 LET!! ALE NA TAK BAJECNE VLASY OD LOCAHAIR JSEM NARAZILA AZ TED... A TO NAHODOU. MUZU RICT ZE VLASY JSOU NADHERNE, HUSTE, LESKE...PRESNE TO CO HLEDAM. A NEJVIC MI VYHOVUJOU MALE SPONECKY NA KTERYCH JSOU VLASY PRIPEVNENY. PO VYCESANI CULIKU NEJDOU VŮBEC VIDET. PROSTE JSEM PREKVAPENA! A MOC DEKUJI. A TESIM SE NA DALSI OBCHOD S VAMI! A PREJI PLNO DALŠÍCH SPOKOJENYCH ZAKAZNIC JAKO JSEM JA!

                       Známka 
                       2014-05-07

                       Dneska mi dorazily domů tyto vlásky. Objednávala jsem si je v pondělí, ten den poslala peníze a dneska už jsou doma. Doba dodání nemůže snad být rychlejší. Vlasy naprosto splnily moje očekávání a jsem z nich nadšená. Vlasy si prodlužuji již několik let, začínala jsem s clip in 100 g, poté jsem měla micro rings (200 pramenů). Jelikož mám svoje vlasy celkem husté, vždy byl přechod celkem vidět a vlasy nebyly nikdy dostatečně husté tak jak jsem si představovala. Před 14 dni, jsem si objednávala clip in india 140 g u konkurence a vlasy byly bohužel zmetkové (sponky nebyly pořádně přišité a vlasy vypadávaly). Byla jsem velmi zklamaná, očekávala jsem kvalitu a bohužel, měla jsem prostě smůlu. Museli mi vrátit peníze. Pak jsem ale narazila na Váš obchod a zkusila jsem štěstí a tentokrát se to opravdu vyplatilo. Vlasy mám dostatečně husté, jemné, odstín je trošku tmavší než moje blond vlasy (myji si je silver šamponem). Okolí ale tvrdí, že to není vůbec vidět, stejně ale vlásky omyju taky silver šamponem pro 100% efekt. Jediné co mi trošku vadí, že jsou až moc dlouhé (55 cm), ale to není problém, je trošku zastřihnout. Takže na závěr, jsem velice spokojená zákaznice a už nikde jinde vlasy kupovat nebudu než u Vás, samozřejmě doufám, že tyto mi vydrží co nejdéle:)

                        Známka 
                        2014-04-17

                        Vlasy mi dneska dorazily, doba dodání je kraťoučká, za 3 dny je mám doma, jsou nadherně jemně, česala jsem je a parádní nevypadl ani jeden vlas ( recenze na heureka, kde někdo uvádí padání atd, tak je zřejmě opravdu záměr pošpinit prodejce konkurencí) jsou jemné a nevypadájí vůbec jako přidělané ani vizuálně a ani na dotek, jsou dlouhatánské a husté, pro představu cop vypadá jako vánočka :D odstín jsem si vzala 4 středně hnědou a mohla být o půl odstín tmavší, ale to si sama doma obarvím :)nebo to nechám, jako přirozený přechod :) předtím jsem nosila rok keratin, ale dredatěl a chemlonovatěl i při náročné péči a velmi drahých přípravcích od kerastase, toto je rozdíl jako blázen, další výhoda je komfortní spaní a mytí vlasů, jelikož se dají pohodlně sundat :) jsem moc spokojená a vřele doporučuji, s koupí jsem váhala, přeci jen poslat 3000,- a doufat v dobrý výsledek, ale za tyto peníze jsou vlasy nádherné.

                         Známka 
                         2014-02-04

                         Jsou to mé první clip-in vlásky a jsem velmi spokojená. Vlasy dorazily rychle a odstín mi padne přesně k mým vlasům. Jsou krásně husté a lesklé. Přemýšlím o koupi ještě jedné kratší sady :-)

                          Známka 
                          2014-01-31

                          Jsou to první clip in vlasy, které jsem si objednala. Tedy nejdříve jsem si plánovala na zkoušku objednat nějaké (!zdánlivě!) výhodnější vlasy, tedy samozřejmě na úkor gramáže a celkové kvality. Pak jsem si řekla, že ale rovnou investuji do něčeho pořádného, ať v závěru nejsem znechucená. Po přečtění nějakých recenzí jsem se dostala právě k locahair. Okamžitě mě nabídka maximálně zaujala. Nikde jsem nenašla "těžší" vlasy v délce 55 cm. Objednala jsem si světlejší hnědou (tedy odstín 6), ale v pohodě jsem si je dle doporučení nabarvila Casting Gloss tuším od Loreal + jsem si obarvila celou hlavu a vlásky vypadají krásně. nejen, že teď moje vlasy vypadají mnohem zdravěji, já krásněji :P, ale nevypadávají, perfektně se upravují, drží a mnoho mých kamarádek, které mají také clip in "vlasy" od jiných firem, ani nemohou uvěřit, že jde také o clip in. Navíc, nijak neničí mé vlasy. Takže celkové resumé je: jděte do toho také. Po prvním nasazení jsem se v zrcadle ani nepoznala, měla jsem úplnou radost, že mám zase krásné dlouhé vlasy, Navíc perfektně hebké, lesklé a zdravé. PS: i můj přítel neodolal a musel si je z legrace vyzkoušet, avšak došli jsme k závěru, že zůstanou jenom mě, pakliže se nedá na heavy metal :), ale zase víme, že drží i na ultra krátkých vlasech :D

                           Známka 
                           2013-06-27

                           Vlásky jsem objednala už po druhé a má sestra asi po čtvrté. Jsou krásné, dlouhé, husté a vypadají přirozeně. Své první jsem třikrát barvila a často jsem je žehlila nebo natáčela a pořád vypadaly dobře, necuchaly se ani se nedělaly „dredy“:) Po půl roku experimentů už to ale nedaly, takže jsem je dala kamarádce, které nevadí, že jsou trochu ztuhlé, a koupila jsem si novou sadu. A teď mám zas měkké a dlouhé vlasy:) Doporučuji!

                            Známka 
                            2013-05-27

                            Miluju tyhle vlasy! Jsou to už mé druhé. Předtím jsem koupila všechny možné vlasy na aukru, ale každá sada měla nějaké vady nebo jsem zjistila, že jsou s nějaký přídavkem, nebo že je jich málo atd. Tyhle jsou ideální, dlouho vydrží (dokonce i moje experimenty s barvením:D a každý se hodně diví, když mu říkám, že to nejsou moje vlasy, prý to není vůbec vidět;)

                             Známka 
                             2013-04-19

                             vlasy jsou nádherné. byla jsem překvapená, nevěděla jsem, že ta sada bude tak hustá. svoje vlasy mám opravdu husté a i tak nepřipínám všechna pásma... opravdu, je to krása. doporučuji! :-*

                              Známka 
                              2013-03-20

                              Vlasy jsem tu objednala po druhé, jsou vysoce kvalitní a hlavně jsou velmi dlouho hladké, neničí se a pokud se o ně staráte, tak i po dlouhé době používání budou kvalitní. Já je připínám každý den a vše je v pořádku, ještě jsem neviděla lepší vlasy než tyhle, a vlasy si prodlužuji už asi 3 roky. Doporučuji všem, kteří chtějí mít krásné, dlouhé vlasy !

                               Známka 
                               2013-01-20

                               Clip in nosím denně už takové 3-4 roky-zkusila jsem opravdu téměř všechny druhy-remy, kanekalon...když už mi konečně došlo, že pokud chci vlasy nosit déle než jednou, musím kupovat remy, zase jsem si na hlavu musela dávat dvě celé sady a ani tak nebyly dost husté(možná zpočátku, pak se polovina "vyčesala"). Náhodou jsem na internetu narazila na tyto stránky a vzhledem k tomu, že jsem zde našla vyšší hustotu a délku a dokonce i nižší cenu než slavné foxy locks, na které už jsem ze zoufalství měla připravenou nehoráznou sumu, riskla jsem to a objednala je a opravdu jsem nadšená-mé okolí je zvyklé, že mám denně clip in a dokonce ve stejné barvě jako jsou tyto (613), ale zaznamenali, že jsou vlasy hezčí a chválili. Jediné, co bych doporučila-bylo by fajn, kdybyste dělali i nějaké melíry-osobně si radši nechám celistvou blond než tyto nádherné vlásky zatěžovat barvením, takže kdyby byly v nabídce, určitě bych si pořídila další sadu ;-) Případně za délku 60 bych se při své výšce (180 cm) také nezlobila, ale za mě BOMBA a pokud někdo nezačne dělat ještě hustší/delší-rozhodně budu nakupovat clip in už jen a jen zde ;-) Moc děkuji!

                                Známka 
                                2012-10-10

                                Vlasy jsou skvělé! Objednala jsem si tmavě hnědé, jsou tak hezounké, dokonce se mění odstín vlasů jak v normálních lidských vlasech. Když jsem uviděla jak jsou husté, tak jsem byla v šoku, že se mi nevejdou všechny na hlavu:) Používám je už víc než dva týdny, a každý den je natáčím a vlasy pořád vypadají jak nové. Žádný vlas ještě nevypadl a jsou měkké, a všichni věří, že jsou to moje vlasy, protože vypadají jako opravdové. Na fotkách to není to, ve skutečnosti jsou lepší.

                                 Známka 
                                 2012-10-03

                                 vlasy vypadají přesně tak jak v popisu, jsou tak husté, jak jsem vlasy ještě nikdy neviděla!:)

                                  Známka 
                                  2012-09-25

                                  Pět let jsem nosila prodlužované vlasy na keratinu. Rozhodla jsem se, že potřebujou odpočinek a koupila jsem si vlasy clip in. Šlo mi o to, aby byly stoprocentně lidské, husté a opravdu kvalitní. Rozhodla jsem se, že je koupím a dostala jsem všechno, co jsem chtěla. Doporučuju a zdravím.

                                   Známka 
                                   2012-09-12

                                   Vlasy jsou super, jsou mega hustý!!! doporučuju

                                    Napsat svou recenzi !

                                    Napsat recenzi

                                    Lidské Clip In Vlasy 55 cm 220g

                                    Lidské Clip In Vlasy 55 cm 220g

                                    100% indické lidské vlasy REMY. Sada se skládá ze 5 pruhů (13 sponek) nebo 7 pruhů (15 sponek). Váha soupravy až 220 GRAMŮ. Délka ve skutečnosti obvykle 57cm. Naše nejhustší sady včetně 220g dodatečně obsahují speciální krajkovou pásku na švech, která pomáhá chránit vlasy před vypadnutím.

                                    JEDNÁ SE O NEJHUSTŠÍ VLASY CLIP IN DOSTUPNÉ V PRODEJI

                                    Napsat recenzi