Lidské Clip In Vlasy 25 cm 70g

100% indické lidské vlasy REMY. Sada se skládá ze 5 pruhů (13 sponek) nebo 7 pruhů (15 sponek). Tak husté vlasy s délkou 25 cm dostanete pouze u nás

More details

běžná cena 950 Kč

u nás pouze 730 Kč 730

Vyprodáno

 • Čas dodání je obvykle 3 dní
 • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zde
Jedná se o indické vlasy neboli vlasy, které jsou svou strukturou nejbližší těm evropským. Nejedná se o asijské vlasy, které jsou nevhodné pro Evropanky.

Evropské vlasy není možné koupit za méně než 4000 Kč a jsou velmi zřídka dostupné. Nedejte se tedy omámit prodejci, kteří nabízejí „vlasy s evropskou strukturou” za 1000 Kč! Jedná se o normální lež – stejně jako u nás se bude jednat o indické vlasy. A jejich správný název zní „vlasy se strukturou, která je nejbližší té evropské”. My nemažeme med kolem úst.

Nabízíme sady ve dvou verzích. Sada 5 pruhů 13 sponek obsahuje: 3 pruhy s 3 sponkami široké asi 15-20 cm, 2 pruhy s 2 sponkami široké asi 10 cm. V sadě 7 pruhů 15 sponek se dále nacházejí dva úzké pruhy (šířka asi 5 cm), každý s jednou sponkou. Čím více sponek v sadě, tím méně vlasů, takže naše sada 13 sponek, která váží 100g, bude hustší než 100g konkurence, kde se nachází např. 18 sponek. U nás tvoří hmotnost sady to, co je nejdůležitější - tedy vlasy, a ne sponky.

Přemýšlíte, jaká délka vlasů pro Vás bude ideální? delka.jpg

Podívejte se na fotografii vedle – znázorňuje kam až sahá konkrétní model po nasazení na vlasy. Pro větší jistotu si změřte vzdálenost od místa za uchem.

Proč jsou REMY mnohem lepší než jiné lidské vlasy, dostupné na trhy ?


Protože v případě lidských vlasů REMY vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.

V tuto chvíli se jedná o nejlepší metodu jak efektivně prodloužit a zahustit vlasy. Zvládnete to udělat úplně sama během několika minut. Právě jen několik minut trvá připevnění vlasů Clip in.

Nedejte se nalákat na mizerný produkt, pokud chcete dosáhnout výjimečného efektu – délka není všechno, vlasy musejí být především husté. Clip In Vlasy z jiných obchodů/aukcí váží sotva 50 g – nebudete spokojená z efektu – jsou prostě příliš řídké.

Shrňme vše nejdůležitější – nabízíme produkt s největší gramáží, 100% lidske vlasy remy. Lepší parametry nikde nenajdete! Buďte si vědoma toho, co kupujete – vyberte si nejlepší produkty. Někteří prodejci neuvádějí dokonce ani váhu vlasů – proč ? Domyslete se sama..

Níže představujeme fotografii všech barev z naší nabídky - odstíny se mohou lišit od těch na fotografiích samotných produktů, protože fotografie byla vyfocena v domácích podmínkách, s použitím blesku:

barvy2.jpg

Budeme rádi, jestli se podíváte na náš film, ve kterém představujeme dostupné sady a barvy. Nezapomeňte, že kvůli silnému osvětlení, které dopadá na vlasy, nemusí být barvy ukázány ideálně. Dále je nutné si uvědomit, že skutečná hustota vlasů je patrná teprve po rozložení všech pruhů:Mnoho prodejců se dušuje, že pruhy vlasů, které prodávají, jsou vhodné ke kadeřnickým úpraVám. Stačí se ale podívat na komentáře na aukcích, abychom se dozvěděli, že jejich produkty nevydrží dokonce ani žehlení při nízké teplotě, nemluvě o natáčení. S našimi vlasy nebudete mít takový problém. Nevěřte nám na slovo, podívejte se sama na film:

Vlasy jsou lidské, vysoce kvalitní, musíte pamatovat jen na správnou péči. Vlasy jsou mrtvé, takže vyžadují navlhčování (mytí šampony na suché vlasy, používání kondicionérů a hedvábí). Vlasy je možné podrobovat kadeřnickým zákrokům, jak na příklad natáčení nebo žehlení.

Je možné naše lidské vlasy barvit ?

ANO, stejně jako každé lidské vlasy. Naše zákaznice barví vlasy bez problému a chválí si to. Ale je nutné si pamatovat, že připínací vlasy jsou (i přesto, že jsou lidské) mrtvé, a nemají tedy možnost regenerace. Proto se doporučuje omezit škodlivé činnosti jako barvení na minimum. V případě nutnosti vlasy barvit je nutné používat POUZE barvy/šampony bez amoniaku a bez okysličovadla. Takové prostředky jsou pro vlasy rozhodně méně škodlivé, což bude mít pozitivní vliv na životnost sady. Je zakázané používat odbarvovače/okysličovadla a dokonce i barvy s okysličovadly, které jsou příliš silnými prostředky a špatně použité mohou spálit vlasy na hlavě, nemluvě už o prodlužovaných vlasech, které jsou mrtvé a mnohem háklivější na poškození chemickými prostředky.

Známka 
2020-04-18

Som veľmi spokojná! Skvelá cena, rýchle doručenie a bezproblémová komunikácia. Vlasy sú krásne, jemné na dotyk a husté až ku koncom.
Objednávala som ich kvôli predĺženiu svojich dreadov, i na tento účel poslúžili skvele. Predtým než som objavila tento eshop som objednala vlasy z amazonu, za ktoré som dala i s poštovným viac, ale kvalita i hustota je omnoho biednejšia, týmto sa vôbec nevyrovnajú.
Jediné doporučenie - (najmä ak ich chcete použiť na dready) rovno kúpiť dlhšie vlasy, a na celú hlavu treba aspoň 2 balenia/variantu s väčšou gramážou. :)

Ak budem niekedy znova zháňať vlasy, jedine tieto z Locahair :)

  Známka 
  2019-03-31

  Vlásky jsou nejlepší, které jsem měla. Nevypadávají a jsou přirozené. Neničí vlastní vlasy. Kvalita super.... doporučuji...! Dodání bleskové. Doporučuji.

   Známka 
   2019-01-16

   Velká spokojenost, děkuji.

    Známka 
    2018-06-28

    Zdravím :)
    Toto jsou moje úplně první clip-in vlasy, na zkoušku jsem si plánovala objednat co nejlevnější, a co nejvíce podobné těm mým, což znamenalo černé a krátké, kterým odpovídaly tyto. Mile mě překvapilo jak rychle jsem je měla doma, v neděli večer jsem objednala, v pondělí posláno, ve středu večer už jsem je měla na hlavě. Na dotek jsou jako moje, barva je naprosto totožná s tou mou (spokojenost). Jsou poměrně husté, v koncích trochu řidší, ale to ty mé vlasy taky, takže to do sebe hezky zapadne a vypadá to přirozeně, kdybych neřekla okolí že mám clip-in vlasy tak by to nikdo nepoznal (spokojenost). Jediné co mě mrzí je, že vlasy vypadávají, né nějak moc ale zřetelné to je ( - ). A další mínus, mezi černými vlasy byli i blonďaté, šedivé, zrzavé, bílé, červené. Těžko říci kde se tam vzali... ( - ) Jinak parádně drží, sponky jsou pevné, 25cm vlásky opravdu mají. Snad budou dlouho sloužit :-) .

     Známka 
     2018-01-31

     Vlasy jsem si zde objednala již podruhé a jsem s nimi moc spokojená. Odstín i kvalitu vlasů je skvělá!

      Známka 
      2018-01-10

      Nejprve jsem se trochu polekala, vlasy pusobili jako umělé (pohmatu i vuni) ale naprosto perfektni, nebyla jsem si jistá barvou a objednala nejsvetlejsi blond, jdou perfektne obarvit na muj odstin, za me 10/10

       Známka 
       2017-11-09

       Dnes jsem dostala vlasy jsem spokojena jsou ok dekuji

        Známka 
        2017-10-21

        Nebyla jsem si jistá jaký odstín vybrat,tak jsem požádala prodejce o doporučení.Odpověď jsem dostala obratem a zakoupila odstín č.8.Barva mi sedí perfektně.Mám křehké a jemné vlasy s olámanými konecky, které ne a ne dorůst.Vlásky od Locahair moc doporučuji.K prodloužení a zhuštění stačí jen část sady.Vlasy jsou husté a kvalitní.Určitě koupím zase.

         Známka 
         2017-10-03

         Super vlásky dorazili do dvou pracovních dnů, vlásky jemné, barva odpovídá, uchycení jednoduché, a na moje vlasy dosahující do půlky krku super prodloužení...krásně mi zkrátilo dobu čekání než mi vlasy dorostou a nejsem nešťastná z mé současné délky :)

          Známka 
          2016-03-20

          Vlásky jsem koupila dceři, která má vlasy jemné a řídké a hodně jí to zvedlo sebevědomí. Musím opravdu moc pochválit tento obchůdek. Vlasy jsou přirozeně hebké a dají se udržovat jako vlastní.

           Známka 
           2014-11-12

           Vlasy mi přišly v pondělí, jsou moc hezké a příjemné na dotek,jsou jako moje vlastní. Nevím jak dlouho takové vydrží,ale zatím jsem moc spokojená. Dobrá kvalita vlasů přesně jak popisuje prodejce. Délka mi naprosto vyhovuje,jelikož mám krátké vlasy a tím účes vypadá přirozeněji než kdybych si nasadila vlasy úplně dlouhé. Nikde jinde jsem totiž takovou délku nenašla. Určitě budu objednávat vlasy jen tady,pokud obchod nezmění dodavatele.

            Známka 
            2014-07-24

            Musím se přidat k pochvalám. Nejprve jsem si říkala, že jsme poslala peníze a zboží už nikdy neuvidím, ale byl to velký omyl. Tento obchod můžu jen a jen doporučit. Dnes je mám poprvé na sobě a jsem naprosto spokojená. Skvěle drží a vypadají úžasně. Cítím se v nich moc dobře a všichni mi účes chválí. Takže můžu jen doporučit. ;-)

             Známka 
             2014-06-13

             Přidávám se k pochvalám. Vlásky jsou opravdu super. Mám příšerně jemné vlasy, které jsou navíc velmi náchylné k lámavosti, takže ať dělám, cokoli, nikdy nejsou schopny pořádně dorůst a vypadají jak myší ocásky. Zahuštění a prodloužení pevně přípojenými prameny nebo tresami jim rozhodně nedělá dobře (zejména sundavání po odrůstání je dokonale potrhá a poláme). Takže tyhle vlásky jsou vynikajícím řešením. Nosím je a nikdo zatím nic nepoznal. Navíc se dají dobře upravovat do nejrůznějších účesů. Jediný problém u mě byl s barvou, jsem nazrzlá a stejný odstím jsem nenašla, ale kombinace různých barviček hennových šampónů pomohla.
             Takže nejen doporučuji, ale jdu obědnat další sadu - už po nich touží moje kamarádka.

              Známka 
              2014-05-31

              ...mám jemné melírované, mírně vlnité vlasy, dál než na ramena mi nedorostou a jsou jak ocásky, nechtěla jsem vlasy na pevno, mé by trpěly a nemohla jsem také sehnat tuto délku,objednala jsem si clipy jen na mírné zhuštění nad krkem a to mi splnily, stačí mi jen třetina sady, při větším množství a při větrném počasí by již byly vidět spoje,i když i to jde vyřešit sepnutím do culíku, nechám si je od kadeřnice ještě mírně promelírovat a bude to dokonalé. Stačí mi do práce i jeden pruh a hned se cítím lépe.

               Známka 
               2014-03-11

               Před rokem jsem si koupila vlásky 45 cm odstín tmavě hnědá, s vlásky jsem spokojená i po takové době, i kadeřnice mi potvrdila že se jedná o pravé vlasy, jsou hodně husté tak nosím méně pramenu a vypadá to perfektně, nikdo nepozná že nejsou moje:-), ted si chci ještě objednat ty 25 cm. děkuji za tyto stránky!

                Známka 
                2014-02-05

                Vlasy vypadají přirozeně,mám tmavěhnědé 25cm,70g a jsou velmi podobné mým.Jsou husté a hebké.S obchodem jsem velmi spokojená,za dobrou cenu dobrá kvalita.Vřele doporučuji !
                Skvělá cena,skvělá kvalita,velmi rychlé doručení.V pondělí jsem odeslala peníze a ve středu mi přišly vlásky.Jsem velmi spokojená.Doporučuji !

                 Známka 
                 2013-11-07

                 Vlásky jsem dnes nasadila a byla jsem velmi spokojená, odstín odpovídá, sponečky drží , velmi příjemné vypadají úplně jako moje :) Velka spokojenost :)

                  Známka 
                  2013-10-25

                  ..koupila jsem si černé indické vlasy jen za 650kč 25cm a kvalita vlasů, je úžasná, kupuji si je znova,ale už 45cm.

                   Známka 
                   2013-09-27

                   Naprostá spokojenost, vlasy jsou jako pravé. Rychlé dodání. Vřele doporučuji !!!

                    Známka 
                    2013-06-28

                    Vlasy jsou přesně takové jak v popisu. Expres dodání. Doporučuji!

                     Známka 
                     2013-06-14

                     Vlasy jsou moc hezké, vypadaji jako vlastní. Můžu je jen doporučit.

                      Známka 
                      2013-05-29

                      Dneska jsem dostala mé první vlásky ;-) a hned jsem si je „nasadila”. Nejsou úplně nejlepší, ale nikdo nepoznal, že nejsou moje !!! Žehlila jsem je v teplotě 230 stupňů, abych to vyzkoušela, a opravdu se jim nic nestalo. Jsou pohodlnější než připínací vlasy na stálo, kde jsou vlasy zatížený a pak vypadávají. OPRAVDU je můžu doporučit !!!

                       Známka 
                       2013-02-22

                       Chválím,chválím,chválím všechno-kvalitu vlásků, i odstín je perfektní,sedí jako ulité,doručéní rychlé,prostě super,opravdu jsem spokojená.Díky a doporučuju jo a nebojte se to zkusit.Čauky

                        Známka 
                        2012-08-03

                        Super souprava, hezky zahustila moje vlasy (který jsou bohužel řídký). A jsou moc příjemné na dotek. Doporučuju!

                         Napsat svou recenzi !

                         Napsat recenzi

                         Lidské Clip In Vlasy 25 cm 70g

                         Lidské Clip In Vlasy 25 cm 70g

                         100% indické lidské vlasy REMY. Sada se skládá ze 5 pruhů (13 sponek) nebo 7 pruhů (15 sponek). Tak husté vlasy s délkou 25 cm dostanete pouze u nás

                         Napsat recenzi