Culík / Koňský ohon 45 cm 80g

Culík / "Koňský ohon" - délka 45 cm, hustota 80g . 100% indické lidské vlasy REMY.

More details

běžná cena 1 400 Kč

u nás pouze 1 250 Kč 1250

Vyprodáno

 • Čas dodání je obvykle 3 dní
 • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zdeculik-45cm80g
Jedná se o indické vlasy neboli vlasy, které jsou svou strukturou nejbližší těm evropským. Nejedná se o asijské vlasy, které jsou nevhodné pro Evropanky.

Evropské vlasy není možné koupit za méně než 4000 Kč a jsou velmi zřídka dostupné. Nedejte se tedy omámit prodejci, kteří nabízejí „vlasy s evropskou strukturou” za 1000 Kč! Jedná se o normální lež – stejně jako u nás se bude jednat o indické vlasy. A jejich správný název zní „vlasy se strukturou, která je nejbližší té evropské”. My nemažeme med kolem úst.

Přemýšlíte, jaká délka vlasů pro Vás bude ideální? delka.jpg

Podívejte se na fotografii vedle – znázorňuje kam až sahá konkrétní model po nasazení na vlasy. Pro větší jistotu si změřte vzdálenost od místa za uchem.

Proč jsou REMY mnohem lepší než jiné lidské vlasy, dostupné na trhy ?


Protože v případě lidských vlasů REMY vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.

V tuto chvíli se jedná o nejlepší metodu jak efektivně prodloužit a zahustit vlasy. Zvládnete to udělat úplně sama během několika minut. Právě jen několik minut trvá připevnění vlasů Clip in.

Nedejte se nalákat na mizerný produkt, pokud chcete dosáhnout výjimečného efektu – délka není všechno, vlasy musejí být především husté. Clip In Vlasy z jiných obchodů/aukcí váží sotva 50 g – nebudete spokojená z efektu – jsou prostě příliš řídké.

Shrňme vše nejdůležitější – nabízíme produkt s největší gramáží, 100% lidske vlasy remy. Lepší parametry nikde nenajdete! Buďte si vědoma toho, co kupujete – vyberte si nejlepší produkty. Někteří prodejci neuvádějí dokonce ani váhu vlasů – proč ? Domyslete se sama..

Níže představujeme fotografii všech barev z naší nabídky - odstíny se mohou lišit od těch na fotografiích samotných produktů, protože fotografie byla vyfocena v domácích podmínkách, s použitím blesku:

barvy2.jpgBudeme rádi, jestli se podíváte na náš film, ve kterém představujeme dostupné sady a barvy. Nezapomeňte, že kvůli silnému osvětlení, které dopadá na vlasy, nemusí být barvy ukázány ideálně. Dále je nutné si uvědomit, že skutečná hustota vlasů je patrná teprve po rozložení všech pruhů:Mnoho prodejců se dušuje, že pruhy vlasů, které prodávají, jsou vhodné ke kadeřnickým úpraVám. Stačí se ale podívat na komentáře na aukcích, abychom se dozvěděli, že jejich produkty nevydrží dokonce ani žehlení při nízké teplotě, nemluvě o natáčení. S našimi vlasy nebudete mít takový problém. Nevěřte nám na slovo, podívejte se sama na film:

Vlasy jsou lidské, vysoce kvalitní, musíte pamatovat jen na správnou péči. Vlasy jsou mrtvé, takže vyžadují navlhčování (mytí šampony na suché vlasy, používání kondicionérů a hedvábí). Vlasy je možné podrobovat kadeřnickým zákrokům, jak na příklad natáčení nebo žehlení.

Je možné naše lidské vlasy barvit ?

ANO, stejně jako každé lidské vlasy. Naše zákaznice barví vlasy bez problému a chválí si to. Ale je nutné si pamatovat, že připínací vlasy jsou (i přesto, že jsou lidské) mrtvé, a nemají tedy možnost regenerace. Proto se doporučuje omezit škodlivé činnosti jako barvení na minimum. V případě nutnosti vlasy barvit je nutné používat POUZE barvy/šampony bez amoniaku a bez okysličovadla. Takové prostředky jsou pro vlasy rozhodně méně škodlivé, což bude mít pozitivní vliv na životnost sady. Je zakázané používat odbarvovače/okysličovadla a dokonce i barvy s okysličovadly, které jsou příliš silnými prostředky a špatně použité mohou spálit vlasy na hlavě, nemluvě už o prodlužovaných vlasech, které jsou mrtvé a mnohem háklivější na poškození chemickými prostředky.

Známka 
2019-03-16

S objednávkou jsem naprosto spokojená. Čas dodání perfektní, kvalita také a všem mohu vřele doporučit! :)

  Známka 
  2017-07-08

  Culík jsem si objednala a je perfektní! Všichni vlasy moc chválí. Při celodenním nošení je trochu těžší, ale dá se to zvládnout :)

   Známka 
   2017-04-18

   Krásné vlasy. Mohu jen doporučit

    Známka 
    2015-08-18

    Koupila jsem culík ve světle hnědé a jsem fakt nadšená. Lehce jsem upravila barvu popelavým přelivem a culík zkrátila a nemůžu si ho vynachválit. Po 2 měsících nošení vypadá naprosto přirozeně, určitě bych koupila znovu. Nikde jsem podobnou kvalitu, hustotu a přirozenost dohromady nenašla. Díky.

     Známka 
     2015-08-05

     Culík je luxusní, vlásky jsou moc krásné, pokud váháte, doporučuji!!!

      Známka 
      2014-12-23

      Po výborných zkušenostech s clipy locahair jsem se rozhodla i pro koupi culíku a rozhodně nelituji! Culík je z úplně stejně kvalitních vlasů, jako klasické clipy. Obarvila jsem si ho (L´Oreal Casting) a je naprosto k nerozeznání od mých vlasů. Drží fantasticky celý den (na pásku je suchý zip a pramínek vlasů navíc, kterým si omotáte spoj). Stoprocentně doporučuji, vypadá na hlavě stokrát lépe, než culík vytvořený z clip in, navíc nasazení trvá fakt snad jen půl minuty. :))

       Napsat svou recenzi !

       Napsat recenzi

       Culík / Koňský ohon 45 cm 80g

       Culík / Koňský ohon 45 cm 80g

       Culík / "Koňský ohon" - délka 45 cm, hustota 80g . 100% indické lidské vlasy REMY.

       Napsat recenzi