Lidské Clip In Vlasy 45 cm 170g

100% indické lidské vlasy REMY. Jedná se pravděpodobně o nejhustší vlasy s délkou 45cm na světě a nejhustší vlasy v naší nabídce hned po sadách 55cm 220g a 60cm 230g. Sada obsahuje navíc speciální krajkovou pásku na švech, která pomáhá chránit vlasy před vypadnutím.

Sada se skládá ze 5 pruhů (13 sponek) nebo 7 pruhů (15 sponek)

More details

běžná cena 2 550 Kč

u nás pouze 2 280 Kč 2280

Vyprodáno

 • Čas dodání je obvykle 3 dní
 • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zdeclip-in-vlasy-45cm170g.jpg
Jedná se o indické vlasy neboli vlasy, které jsou svou strukturou nejbližší těm evropským. Nejedná se o asijské vlasy, které jsou nevhodné pro Evropanky.

Evropské vlasy není možné koupit za méně než 4000 Kč a jsou velmi zřídka dostupné. Nedejte se tedy omámit prodejci, kteří nabízejí „vlasy s evropskou strukturou” za 1000 Kč! Jedná se o normální lež – stejně jako u nás se bude jednat o indické vlasy. A jejich správný název zní „vlasy se strukturou, která je nejbližší té evropské”. My nemažeme med kolem úst.

Nabízíme sady ve dvou verzích. Sada 5 pruhů 13 sponek obsahuje: 3 pruhy s 3 sponkami široké asi 15-20 cm, 2 pruhy s 2 sponkami široké asi 10 cm. V sadě 7 pruhů 15 sponek se dále nacházejí dva úzké pruhy (šířka asi 5 cm), každý s jednou sponkou. Čím více sponek v sadě, tím méně vlasů, takže naše sada 13 sponek, která váží 100g, bude hustší než 100g konkurence, kde se nachází např. 18 sponek. U nás tvoří hmotnost sady to, co je nejdůležitější - tedy vlasy, a ne sponky.

Přemýšlíte, jaká délka vlasů pro Vás bude ideální? delka.jpg

Podívejte se na fotografii vedle – znázorňuje kam až sahá konkrétní model po nasazení na vlasy. Pro větší jistotu si změřte vzdálenost od místa za uchem.

Proč jsou REMY mnohem lepší než jiné lidské vlasy, dostupné na trhy ?


Protože v případě lidských vlasů REMY vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.

V tuto chvíli se jedná o nejlepší metodu jak efektivně prodloužit a zahustit vlasy. Zvládnete to udělat úplně sama během několika minut. Právě jen několik minut trvá připevnění vlasů Clip in.

Nedejte se nalákat na mizerný produkt, pokud chcete dosáhnout výjimečného efektu – délka není všechno, vlasy musejí být především husté. Clip In Vlasy z jiných obchodů/aukcí váží sotva 50 g – nebudete spokojená z efektu – jsou prostě příliš řídké.

Shrňme vše nejdůležitější – nabízíme produkt s největší gramáží, 100% lidske vlasy remy. Lepší parametry nikde nenajdete! Buďte si vědoma toho, co kupujete – vyberte si nejlepší produkty. Někteří prodejci neuvádějí dokonce ani váhu vlasů – proč ? Domyslete se sama..

Níže představujeme fotografii všech barev z naší nabídky - odstíny se mohou lišit od těch na fotografiích samotných produktů, protože fotografie byla vyfocena v domácích podmínkách, s použitím blesku:

barvy2.jpgBudeme rádi, jestli se podíváte na náš film, ve kterém představujeme dostupné sady a barvy. Nezapomeňte, že kvůli silnému osvětlení, které dopadá na vlasy, nemusí být barvy ukázány ideálně. Dále je nutné si uvědomit, že skutečná hustota vlasů je patrná teprve po rozložení všech pruhů:Mnoho prodejců se dušuje, že pruhy vlasů, které prodávají, jsou vhodné ke kadeřnickým úpraVám. Stačí se ale podívat na komentáře na aukcích, abychom se dozvěděli, že jejich produkty nevydrží dokonce ani žehlení při nízké teplotě, nemluvě o natáčení. S našimi vlasy nebudete mít takový problém. Nevěřte nám na slovo, podívejte se sama na film:

Vlasy jsou lidské, vysoce kvalitní, musíte pamatovat jen na správnou péči. Vlasy jsou mrtvé, takže vyžadují navlhčování (mytí šampony na suché vlasy, používání kondicionérů a hedvábí). Vlasy je možné podrobovat kadeřnickým zákrokům, jak na příklad natáčení nebo žehlení.

Je možné naše lidské vlasy barvit ?

ANO, stejně jako každé lidské vlasy. Naše zákaznice barví vlasy bez problému a chválí si to. Ale je nutné si pamatovat, že připínací vlasy jsou (i přesto, že jsou lidské) mrtvé, a nemají tedy možnost regenerace. Proto se doporučuje omezit škodlivé činnosti jako barvení na minimum. V případě nutnosti vlasy barvit je nutné používat POUZE barvy/šampony bez amoniaku a bez okysličovadla. Takové prostředky jsou pro vlasy rozhodně méně škodlivé, což bude mít pozitivní vliv na životnost sady. Je zakázané používat odbarvovače/okysličovadla a dokonce i barvy s okysličovadly, které jsou příliš silnými prostředky a špatně použité mohou spálit vlasy na hlavě, nemluvě už o prodlužovaných vlasech, které jsou mrtvé a mnohem háklivější na poškození chemickými prostředky.

Známka 
2019-09-11

Vlásky doporučuji. Jsou krásně husté až ke konečkům. Opravdu prodlouží i zahustí kratší vlasy. Barva vlasů odpovídá dokonale. Jsem nadmíru spokojená.

  Známka 
  2018-01-11

  Dobrý den,
  vlásky mi přišly opravdu rychle a jsou úžasné. Objednala jsem si 45cm/170 g. Kdo mě nezná vůbec nepozná že vlásky nejsou moje :-) Konečně mám krásné dlouhé vlasy :-) :-) :-)
  Příští nákup jedině u vás v Locahair.

   Známka 
   2017-12-21

   Dneska mi přišly vlasy, jsou opravdu nádherné, lesklé, husté a hladké.
   Můžu jen doporučit a jestli budu zase potřebovat, tak určitě objednám jen u Vás!
   Děkuji moc

    Známka 
    2016-06-15

    Dobrý den, vracím se zde po měsíci od objednání Clip In. Objednala jsem si 45 cm 170g. Jedno z mých NEJLEPŠÍCH rozhodnutí v životě. Vlasy jsou nádherné, husté,lehce se udržují prostě nádhera. Cítím se v nich moc přirozeně a zvedlo mi to sebevědomí. Už bych nikdy nešla na prodloužení. Drahé a pracné na udržování. Děkuji Vám

     Známka 
     2015-09-10

     Musím jen doporučit !!! Na LocaHair jsem si objednala sadu vlasu - Tmavě hnědé , délka 45 cm a 170 g. Vlásky jsou opravdu krásné , kvalitní a hodně husté. K nerozeznání od mých vlastních vlasů. Barva sedla opravdu úžasně.Musím říct , že jsem vystřídala už mnoho obchodu s clip in vlasy ale v životě jsem neviděla tak kvalitní a husté vlasy. S vašimi vlasy se to vůbec nedává srovnávat. Moc děkuji a příště objednávám jen u vás.

      Napsat svou recenzi !

      Napsat recenzi

      Lidské Clip In Vlasy 45 cm 170g

      Lidské Clip In Vlasy 45 cm 170g

      100% indické lidské vlasy REMY. Jedná se pravděpodobně o nejhustší vlasy s délkou 45cm na světě a nejhustší vlasy v naší nabídce hned po sadách 55cm 220g a 60cm 230g. Sada obsahuje navíc speciální krajkovou pásku na švech, která pomáhá chránit vlasy před vypadnutím.

      Sada se skládá ze 5 pruhů (13 sponek) nebo 7 pruhů (15 sponek)

      Napsat recenzi