Bezešve Clip In Vlasy 40 cm 120g

Lidské Clip In Vlasy 45 cm 140g View larger

100% indické lidské BEZEŠVE vlasy clip in.  Jako první obchod v Čechách jsme zavedli vlasy clip in beze švů, tedy takové, které nejsou šité ale jsou lepené jako v metodě tape in. Díky lepení jsou pásky tenčí, méně viditelné a měly by mnohem lépe chránit vlasy před vypadáváním než klasické švy

More details

běžná cena 2 500 Kč

u nás pouze 1 700 Kč 1700

Vyprodáno

 • Čas dodání je obvykle 3 dní
 • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zde
Jedná se o indické vlasy neboli vlasy, které jsou svou strukturou nejbližší těm evropským. Nejedná se o asijské vlasy, které jsou nevhodné pro Evropanky.

Evropské vlasy není možné koupit za méně než 4000 Kč a jsou velmi zřídka dostupné. Nedejte se tedy omámit prodejci, kteří nabízejí „vlasy s evropskou strukturou” za 1000 Kč! Jedná se o normální lež – stejně jako u nás se bude jednat o indické vlasy. A jejich správný název zní „vlasy se strukturou, která je nejbližší té evropské”. My nemažeme med kolem úst.

Přemýšlíte, jaká délka vlasů pro Vás bude ideální? delka.jpg

Podívejte se na fotografii vedle – znázorňuje kam až sahá konkrétní model po nasazení na vlasy. Pro větší jistotu si změřte vzdálenost od místa za uchem.

Proč jsou REMY mnohem lepší než jiné lidské vlasy, dostupné na trhy ?


Protože v případě lidských vlasů REMY vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.

V tuto chvíli se jedná o nejlepší metodu jak efektivně prodloužit a zahustit vlasy. Zvládnete to udělat úplně sama během několika minut. Právě jen několik minut trvá připevnění vlasů Clip in.

Nedejte se nalákat na mizerný produkt, pokud chcete dosáhnout výjimečného efektu – délka není všechno, vlasy musejí být především husté. Clip In Vlasy z jiných obchodů/aukcí váží sotva 50 g – nebudete spokojená z efektu – jsou prostě příliš řídké.

Shrňme vše nejdůležitější – nabízíme produkt s největší gramáží, 100% lidske vlasy remy. Lepší parametry nikde nenajdete! Buďte si vědoma toho, co kupujete – vyberte si nejlepší produkty. Někteří prodejci neuvádějí dokonce ani váhu vlasů – proč ? Domyslete se sama..


Mnoho prodejců se dušuje, že pruhy vlasů, které prodávají, jsou vhodné ke kadeřnickým úpraVám. Stačí se ale podívat na komentáře na aukcích, abychom se dozvěděli, že jejich produkty nevydrží dokonce ani žehlení při nízké teplotě, nemluvě o natáčení. S našimi vlasy nebudete mít takový problém. Nevěřte nám na slovo, podívejte se sama na film:

Vlasy jsou lidské, vysoce kvalitní, musíte pamatovat jen na správnou péči. Vlasy jsou mrtvé, takže vyžadují navlhčování (mytí šampony na suché vlasy, používání kondicionérů a hedvábí). Vlasy je možné podrobovat kadeřnickým zákrokům, jak na příklad natáčení nebo žehlení.

Je možné naše lidské vlasy barvit ?

ANO, stejně jako každé lidské vlasy. Naše zákaznice barví vlasy bez problému a chválí si to. Ale je nutné si pamatovat, že připínací vlasy jsou (i přesto, že jsou lidské) mrtvé, a nemají tedy možnost regenerace. Proto se doporučuje omezit škodlivé činnosti jako barvení na minimum. V případě nutnosti vlasy barvit je nutné používat POUZE barvy/šampony bez amoniaku a bez okysličovadla. Takové prostředky jsou pro vlasy rozhodně méně škodlivé, což bude mít pozitivní vliv na životnost sady. Je zakázané používat odbarvovače/okysličovadla a dokonce i barvy s okysličovadly, které jsou příliš silnými prostředky a špatně použité mohou spálit vlasy na hlavě, nemluvě už o prodlužovaných vlasech, které jsou mrtvé a mnohem háklivější na poškození chemickými prostředky.

Známka 
2019-12-30

Za 5 let mám vlasy od Loca Hair čtvrté a nechápu, jak to, že se o této společnosti neví více a že se na internetu dohledáte i špatných recenzí. Poměr cena a kvalita je úžasná a pokud se o ně umíte starat, vydrží vám roky. Kromě arganového oleje nepoužívám drahou kosmetiku (Bione) a i ty první vlasy vypadají skoro stejně, jako ty nově koupené a to jsem je nosila minimálně 3x týdně a tepelně je upravovala (vždy používejte termo sprej!!). Další jsem si musela koupit jen z důvodu, že skoro každý rok drasticky měním barvu svých vlasů. Poprvé zkouším bezešvé clip in a jiný druh už kupovat nebudu, protože vážně krásně přilnou k hlavě a právě ty speciálně doporučuji pro slečny, které mají vlasy hodně jemné a nemají je tolik husté, takže pak nikde nevykukují. Nosit je ale může kdokoliv. Stejně jako u obyčejných clip in vlasy dokonale drží i bez tupírování svých vlasů a přijdou vám vlasy s troškou větší gramáží a délkou, což se hodí při pozdějším zastřiháváním konečků. Nemůžu než jen doporučit a doufat, že společnost Loca Hair tu pro nás bude i nadále, protože já nikde jinde než od nich kupovat rozhodně nebudu!

  Známka 
  2019-07-27

  Vlasy nádherné , komunikace bez problému a dodání opravdu rychlé , mooooc děkuji :-))))

   Známka 
   2019-07-03

   Vřele doporučuji. Objednávám od roku 2015 a vždy mi vydrží rok.nosím jen jeden pásek, takže mám na vyměnu a to je mám každy den a moc se o ně nestarám a jsou furt pěkné. Loni jsem si v květnu objednala normální a pak jsem jistila, že v nabídce jsou i bezešvé tak jsem to zkusila stím, že budu střídat a vydrží mi déle. nakonec jsem začala nsit jen bezešvé a normální vezmu jen na culík. Vlasy jsou stále pkné, jen občas se mi zašmodrćhají, ale to je stačí obarvit a jsou zas dobré.

    Známka 
    2019-01-25

    vlasy jsou husté jemné barva sedí velká spokojenost. Děkuji     Známka 
     2017-06-21

     Velka moc moc velka spokojenost

      Známka 
      2017-01-06

      Dobrý den, včera mi přišly vlasy 40cm dlouhé v tmavé blond barvě. Barva úžasná přírodní (nic do žluta), vlasy hebké a husté. Dříve jsem měla klasické clip in a tyto bezešvé mi přijdou lepší. Pásky krásně přilnou k hlavě. 100% doporučuji a děkuji:)

       Známka 
       2016-12-06

       Vlasy skvělé kvality, dokonale sladěná barva ;) pásky jsou méně viditelné než v obyčejných clip in vlasech :)

        Známka 
        2016-11-28

        DOPORUČUJI !!! Objednávala jsem si spoustu vlasů po internetu, kde mě výrobci zajišťovali , že jsou 100% lidské. Bohužel, po obdržení balíčku vyšlo najevo, že vlasy jsou lze říci "plast" nedali se barvit, jediná věc, je to že se dobře točily. Při objednávání těchto vlasů dlouho jsem přemýšlela o tom, zda to nebude další neúspěch. Sledovala jsem mnoho blogerek, které pochvalovali tyto vlasy tak jsem to skusila a nelitovala jsem. Vlasy jsou jsou měkoučké, nepletou se a jsou velmi příjemné a jemné na dotek!!! Mám velmi málo a tenké vlasy a to je důvod, proč jsem si vybrala vlasy bezešvé u kterých nejsou vidět připevnění a o to jsem měla starost , že budou vidět. S čistým srdcem vám doporučuji tuto stránku!!! Pozdravuji a děkuji !!!

         Známka 
         2016-11-02

         Objednávám vlasy již podruhé a opět jsem nadšená! Dříve to byla světle hnědá, ale se standardními klipy a po roce tyto vlasy mohou stále plnit svou funkci. Rozhodla jsem se na bezešvé, protože to je novinka v nabídce a musím přiznat, že jsou geniální! Mnohem pohodlnější na nošení každý den. Zdravím!

          Napsat svou recenzi !

          Napsat recenzi

          Bezešve Clip In Vlasy 40 cm 120g

          Bezešve Clip In Vlasy 40 cm 120g

          100% indické lidské BEZEŠVE vlasy clip in.  Jako první obchod v Čechách jsme zavedli vlasy clip in beze švů, tedy takové, které nejsou šité ale jsou lepené jako v metodě tape in. Díky lepení jsou pásky tenčí, méně viditelné a měly by mnohem lépe chránit vlasy před vypadáváním než klasické švy

          Napsat recenzi