Bezešve Clip In Vlasy 45 cm 140g

Lidské Clip In Vlasy 45 cm 140g View larger

100% indické lidské BEZEŠVE vlasy clip in.  Jako první obchod v Čechách jsme zavedli vlasy clip in beze švů, tedy takové, které nejsou šité ale jsou lepené jako v metodě tape in. Díky lepení jsou pásky tenčí, méně viditelné a měly by mnohem lépe chránit vlasy před vypadáváním než klasické švy

More details

běžná cena 2 700 Kč

u nás pouze 2 050 Kč 2050

Vyprodáno

 • Čas dodání je obvykle 3 dní
 • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zde
Jedná se o indické vlasy neboli vlasy, které jsou svou strukturou nejbližší těm evropským. Nejedná se o asijské vlasy, které jsou nevhodné pro Evropanky.

Evropské vlasy není možné koupit za méně než 4000 Kč a jsou velmi zřídka dostupné. Nedejte se tedy omámit prodejci, kteří nabízejí „vlasy s evropskou strukturou” za 1000 Kč! Jedná se o normální lež – stejně jako u nás se bude jednat o indické vlasy. A jejich správný název zní „vlasy se strukturou, která je nejbližší té evropské”. My nemažeme med kolem úst.

Přemýšlíte, jaká délka vlasů pro Vás bude ideální? delka.jpg

Podívejte se na fotografii vedle – znázorňuje kam až sahá konkrétní model po nasazení na vlasy. Pro větší jistotu si změřte vzdálenost od místa za uchem.

Proč jsou REMY mnohem lepší než jiné lidské vlasy, dostupné na trhy ?


Protože v případě lidských vlasů REMY vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.

V tuto chvíli se jedná o nejlepší metodu jak efektivně prodloužit a zahustit vlasy. Zvládnete to udělat úplně sama během několika minut. Právě jen několik minut trvá připevnění vlasů Clip in.

Nedejte se nalákat na mizerný produkt, pokud chcete dosáhnout výjimečného efektu – délka není všechno, vlasy musejí být především husté. Clip In Vlasy z jiných obchodů/aukcí váží sotva 50 g – nebudete spokojená z efektu – jsou prostě příliš řídké.

Shrňme vše nejdůležitější – nabízíme produkt s největší gramáží, 100% lidske vlasy remy. Lepší parametry nikde nenajdete! Buďte si vědoma toho, co kupujete – vyberte si nejlepší produkty. Někteří prodejci neuvádějí dokonce ani váhu vlasů – proč ? Domyslete se sama..


Mnoho prodejců se dušuje, že pruhy vlasů, které prodávají, jsou vhodné ke kadeřnickým úpraVám. Stačí se ale podívat na komentáře na aukcích, abychom se dozvěděli, že jejich produkty nevydrží dokonce ani žehlení při nízké teplotě, nemluvě o natáčení. S našimi vlasy nebudete mít takový problém. Nevěřte nám na slovo, podívejte se sama na film:

Vlasy jsou lidské, vysoce kvalitní, musíte pamatovat jen na správnou péči. Vlasy jsou mrtvé, takže vyžadují navlhčování (mytí šampony na suché vlasy, používání kondicionérů a hedvábí). Vlasy je možné podrobovat kadeřnickým zákrokům, jak na příklad natáčení nebo žehlení.

Je možné naše lidské vlasy barvit ?

ANO, stejně jako každé lidské vlasy. Naše zákaznice barví vlasy bez problému a chválí si to. Ale je nutné si pamatovat, že připínací vlasy jsou (i přesto, že jsou lidské) mrtvé, a nemají tedy možnost regenerace. Proto se doporučuje omezit škodlivé činnosti jako barvení na minimum. V případě nutnosti vlasy barvit je nutné používat POUZE barvy/šampony bez amoniaku a bez okysličovadla. Takové prostředky jsou pro vlasy rozhodně méně škodlivé, což bude mít pozitivní vliv na životnost sady. Je zakázané používat odbarvovače/okysličovadla a dokonce i barvy s okysličovadly, které jsou příliš silnými prostředky a špatně použité mohou spálit vlasy na hlavě, nemluvě už o prodlužovaných vlasech, které jsou mrtvé a mnohem háklivější na poškození chemickými prostředky.

Známka 
2018-12-21

Právě mi vlasy přišly a jsem velmi spokojená. Vlasy jsou krásné, hebké a husté, přesně podle popisu. Použila jsem pouze tři pásy, protože ta hustota při mých jemných vlasech bohatě stačí a mám na střídání. Silikonové pásy jsou opravdu tužší, ale jsou ploché a dobře se přizpůsobí. Skoro nejsou na hlavě hmatatelné. Doufám, že silikon nošením a teplem trochu změkne. Celkově jsem spokojená, zatím nejlepší nákup vlasů clip-in. Děkuji za recenze ostatních, protože mi pri výběru velmi pomohly. Doručení bylo také rychlé. Doporučuji.

  Známka 
  2016-12-04

  Vlasy dobré kvality, pásky dobře přiléhají a splývají s vlasy, pásky nesklouzávají z vlasů, trošku málo barev na výběr, v mém případě clip in vlasy jsou světlejší než moje přírodní vlasy

   Známka 
   2016-11-21

   Kvalita vlasů po mnoho let, jedna z nejlepších na trhu. Bezešvé jsem objednala poprvé. První dojem: pásky jsou trochu ztuhlé, jako by byly z plastu. Silikon mi připomíná měkkou pružnou pasku. Když jsem je ale připnula zamilovala jsem se do nich. V kontaktu s teplotou hlavy paska se jakoby přispůsobila. Zdá se mi, že plastický se více přizpůsobí při nošení. A co je nejdůležitější, že je opravdu neviditelná a plochá

    Napsat svou recenzi !

    Napsat recenzi

    Bezešve Clip In Vlasy 45 cm 140g

    Bezešve Clip In Vlasy 45 cm 140g

    100% indické lidské BEZEŠVE vlasy clip in.  Jako první obchod v Čechách jsme zavedli vlasy clip in beze švů, tedy takové, které nejsou šité ale jsou lepené jako v metodě tape in. Díky lepení jsou pásky tenčí, méně viditelné a měly by mnohem lépe chránit vlasy před vypadáváním než klasické švy

    Napsat recenzi