Přípravek na obnovu vlasů Regenerium

Přípravek na obnovu vlasů Regenerium View larger

NOVINKA! Přípravek na obnovu clip in vlasů REGENERIUM - přípravek dostupný jen u nás, vyrobený na naši objednávku a podle naší receptury. Objem 500 ml.

More details

u nás pouze 270 Kč 270

Vyprodáno

 • Čas dodání je obvykle 3 dní
 • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zdeExtensions prodáváme od roku 2011, za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností týkajících se péče o tyto vlasy , i přesto, že se o ně nedbá stejně jako o naše vlasy na hlavě. Hlavní rozdíl je v tom, že vlasy jsou "mrtvé", zbavené kořínků, kterými vlasy vyživují. Díky tomu si naše vlasy na hlavě i přes těžké procedury (několikanásobné zesvětlování apod.) poradí. Extensions ne, po prvním uschnutí už takové zůstanou. V souvislosti s tím je způsob péče o ně jiný, nezaměřujeme se na výživu vlasů, protože nepřijímají živiny, neregenerují se, přípravky na výživu tak neudělají větší efekt.

Pozornost by měla být věnována dočasným prostředkům, látkám, které pokrývají vlasy zvenčí. Roky zkušeností vedly k vývoji receptury, která je podle našeho názoru optimální pro tento typ vlasů. Zkoušky potvrzují, že tato tekutina se pomáhá vyrovnat se s problémy, jako je spleť příliš vysušených clip in-ů, v některých případech bylo zlepšení stavu vlasů značné. Samozřejmě, že to není zázračný přípravek, který způsobí, že bude možno vlasy nosit na neurčitou dobu, to je nemožné.

Ale použití našeho přípravku může značně prodloužit "termín užitečnosti". Objem láhve je 500 ml (typický šampón má okolo 200 ml) a vystačí na 25 umytí. Při faktu, že vlasy se mají mýt jen když je opravdu potřeba a ne tak často jako naše vlastní vlasy, znamená to, že přípravek je výdajný a vystačí na dlouho.

Níže galerie fotek vlasů clip in, hodně opotřebených, ve špatném stavu, před i po použití přípravku Regenerium:

Známka 
2019-09-24

Měla jsem totálně zničené vlasy, protože jsem je barvila a chtěla jsem je vyhodit ale tento přípravek mi je krásně zregeneroval a jsou zase krásné, za mě určitě doporučuji!!

  Známka 
  2018-08-09

  trochu škoda peněz, ale aspoň se mi povedlo vybrat barvu bez zábavy s výměnami atd.

   Napsat svou recenzi !

   Napsat recenzi

   Přípravek na obnovu vlasů Regenerium

   Přípravek na obnovu vlasů Regenerium

   NOVINKA! Přípravek na obnovu clip in vlasů REGENERIUM - přípravek dostupný jen u nás, vyrobený na naši objednávku a podle naší receptury. Objem 500 ml.

   Napsat recenzi