Tape In Vlasy 60 cm 50g

Tape In Vlasy 60 cm 50g View larger

100% lidské vlasy, které slouží k prodlužování -tzv. tape in. Balení obsahuje 20 pruhů. Celková hmotnost činí 50g. (Obvykle se používá 100-150g) Nabízíme je za nejlepší cenu v Čechách. Jiné obchody prodávají vlasy tape in za cenu 2000-2500 Kč

More details

běžná cena 2300 Kč

u nás pouze 1 670 Kč 1670

Vyprodáno

  • Čas dodání je obvykle 3 dní
  • Zboží je možné vyměnit nebo vrátit během 14 dnů


Hledáš jinou délku / gramáž ? Klikni zdeNa rozdíl od vlasů clip in je metoda tape in metodou "na stálo". Vlasy musí nasadit vyškolená osoba. Takové vlasy je možné používat asi 4-8 týdnů a poté je nutné sponky nasadit výše (stane se tak kvůli růstu vlastních vlasů). Pruhy Tape In mají vyměnitelné pásky, a díky tomu je možné je používat na střídačku, např. s vlasy clip in.

Jedná se o indické vlasy neboli vlasy, které jsou svou strukturou nejbližší těm evropským. Nejedná se o asijské vlasy, které jsou nevhodné pro Evropanky.

Evropské vlasy není možné koupit za méně než 5000 Kč a jsou velmi zřídka dostupné. Nedejte se tedy omámit prodejci, kteří nabízejí „vlasy s evropskou strukturou” za 1000 Kč! Jedná se o normální lež – stejně jako u nás se bude jednat o indické vlasy. A jejich správný název zní „vlasy se strukturou, která je nejbližší té evropské”. My nemažeme med kolem úst.

Přemýšlíte, jaká délka vlasů pro Vás bude ideální?

delka.jpg

Podívejte se na fotografii vedle – znázorňuje kam až sahá konkrétní model po nasazení na vlasy. Pro větší jistotu si změřte vzdálenost od místa za uchem. 

Proč jsou REMY mnohem lepší než jiné lidské vlasy, dostupné na trhy ? 


Protože v případě lidských vlasů REMY vlasová kutikula směřuje pouze směru růstu. Díky tomu je možné je nosit velmi dlouho a po připevnění se ideálně hodí k našim vlastním vlasům, což je odlišuje od jiných dostupných lidských vlasů. Vlasy typu REMY jsou seřazené, probrané a připravené tak, aby nebyla poškozena jejich přirozená panenská struktura.


Shrňme vše nejdůležitější – nabízíme produkt s největší gramáží, 100% lidske vlasy remy. Lepší parametry nikde nenajdete! Buďte si vědoma toho, co kupujete – vyberte si nejlepší produkty. Někteří prodejci neuvádějí dokonce ani váhu vlasů – proč ? Domyslete se sama..

Níže představujeme fotografii všech barev z naší nabídky - odstíny se mohou lišit od těch na fotografiích samotných produktů, protože fotografie byla vyfocena v domácích podmínkách, s použitím blesku:

barvy2.jpgMnoho prodejců se dušuje, že pruhy vlasů, které prodávají, jsou vhodné ke kadeřnickým úpraVám. Stačí se ale podívat na komentáře na aukcích, abychom se dozvěděli, že jejich produkty nevydrží dokonce ani žehlení při nízké teplotě, nemluvě o natáčení. S našimi vlasy nebudete mít takový problém. Nevěřte nám na slovo, podívejte se sama na film:

Vlasy jsou lidské, vysoce kvalitní, musíte pamatovat jen na správnou péči. Vlasy jsou mrtvé, takže vyžadují navlhčování (mytí šampony na suché vlasy, používání kondicionérů a hedvábí). Vlasy je možné podrobovat kadeřnickým zákrokům, jak na příklad natáčení nebo žehlení.

Je možné naše lidské vlasy barvit ?

ANO, stejně jako každé lidské vlasy. Naše zákaznice barví vlasy bez problému a chválí si to. Ale je nutné si pamatovat, že připínací vlasy jsou (i přesto, že jsou lidské) mrtvé, a nemají tedy možnost regenerace. Proto se doporučuje omezit škodlivé činnosti jako barvení na minimum. V případě nutnosti vlasy barvit je nutné používat POUZE barvy/šampony bez amoniaku a bez okysličovadla. Takové prostředky jsou pro vlasy rozhodně méně škodlivé, což bude mít pozitivní vliv na životnost sady. Je zakázané používat odbarvovače/okysličovadla a dokonce i barvy s okysličovadly, které jsou příliš silnými prostředky a špatně použité mohou spálit vlasy na hlavě, nemluvě už o prodlužovaných vlasech, které jsou mrtvé a mnohem háklivější na poškození chemickými prostředky.

Napsat recenzi

Tape In Vlasy 60 cm 50g

Tape In Vlasy 60 cm 50g

100% lidské vlasy, které slouží k prodlužování -tzv. tape in. Balení obsahuje 20 pruhů. Celková hmotnost činí 50g. (Obvykle se používá 100-150g) Nabízíme je za nejlepší cenu v Čechách. Jiné obchody prodávají vlasy tape in za cenu 2000-2500 Kč

Napsat recenzi