V čem spočívá prodlužování vlasů pomocí nano ring?

Prodlužování vlasů metodou mikro ringů bylo nejoblíbenější metodou prodlužování vlasů v Česku, dokud se neobjevily clip in vlasy. Přesto je to stále jeden z nejpopulárnějších způsobů, i když v současné době je částečně nahrazen nejen prodlužováním vlasů metodou clip in vlasy, ale také např. prodlužováním tape in.

Je to však zajímavá alternativa ke clip in vlasům doporučená těm, kteří nechtějí neustále stahovat a nasazovat vlasy, což je v metodě clip in nezbytné. Vlasy nano ring se nosí od několika týdnů do několika měsíců. Vlasy musí nasazovat zkušená kadeřnice.

Prodáváte vlasy pro prodloužení pomocí mikro ringů? Ne, u nás si můžete koupit nano ringy. Je to úplně stejná metoda prodlužování vlasů, vlasy se nasazují stejným způsobem s tím rozdílem, že místo mikro ringů se používají nano ringy, které jsou novinkou na trhu. Jsou o 90 % menší než mikro ringy, jsou tak malé, že nejsou cítit na hlavě a jsou mnohem lehčí než mikro ringy, díky čemuž méně zatíží naše vlastní vlasy. Mikro ringy jsou známé tím, že dokážou oslabit naše vlastní vlasy, zejména když se nosí po dlouhou dobu. Nižší hmotnost nano ringů pomáhá tento problém výrazně snížit.

Seznam otázek: