Co jsou clip in vlasy?

Clip in vlasy je moderní metoda prodlužování vlasů, která vám umožní dosáhnout fantastického výsledku během několika minut. A to bez něčí pomoci. 

Dosud používané metody prodlužování vlasů byly spojeny s velmi drahou návštěvou kadeřníka, ne každý si mohl dovolit takové výdaje. Clip in vlasy změnily vše. Vlasy si můžete sama nasadit během několika minut a náklady jsou výrazně nižší. Ve vlasech již není lepidlo, které sbíralo nečistoty a působilo, že se vlasy zamotávaly. Žádné drahé a destruktivní ošetřování vlasů. Prodlužovací pásky pro clip in vlasy jsou levným a efektivním způsobem, jak zlepšit vzhled svých vlasů. Proto tato metoda rychle získala popularitu po celém světě a je v současné době nejpopulárnější metodou prodlužovaní a zahušťovaní vlasů.

Clip in vlasy se obvykle skládají z několika tzv. pásek nebo pramínků vlasů, ke kterým jsou na okrajích přišity malé sponky. Tyto sponky mají malý hřeben, který zasahuje do vašich vlastních vlasů a poté sponky zavře. Tímto způsobem jsou clip in vlasy připojeny k našim vlastním. Nemusíte se bát, že vlasy sklouznou nebo se dokonce uvolní v nevhodném okamžiku, například při tanci. Správně založené clip in vlasy drží tak pevně, že taháním za ně nebudete schopni je „odepnout“. Pravděpodobnější je, že bychom vytrhli vlastní vlasy z hlavy, než způsobili uvolnění připnutých sponek. Můžeme klidně říci, že nasazené vlasy drží silněji než vaše vlastní ;-)

Clip in vlasy kromě snadného nasazení a ceny, mají další výhodu oproti jiným způsobům, kdy se vlasy nosí nepřetržitě, například několik týdnů. Můžete je nasadit tehdy, když potřebujete dokonalý efekt, např. na oslavu nebo svatbu. Stačí pár minut, abyste mohli podstoupit úžasnou metamorfózu, a proto jsou naše clip in vlasy velmi častým hostem svateb, nebo jiných akcí, kdy je potřeba získat efekt WOW. Kadeřnice, která pracuje na mnohem delších a silnějších vlasech, je schopna vytvořit mnohem lepší svatební účes.

Klikněte sem, abyste si prohlédli fotogalerii s výsledkem před a po, a instruktážní film, který ukazuje krok za krokem rychlý proces nasazování clip in vlasů, který jsme pro vás natočili.

Seznam otázek: