Jak založit clip in vlasy?

Clip in vlasy, které jsou také běžně označovány jako příčesky, lze nasadit během několika minut. Zkušené osoby to zvládnou za minutu nebo dvě a bez pomoci zrcadla. Pokud je však pro vás založení clip in vlasů novinkou, přečtěte si nejprve následující podrobný popis.

1) Procvičte otevírání a zavírání sponek: Otočte sponku s upínací částí (hřeben) směrem k sobě, položte oba palce na boky sponky a ukazováčky na její přední stranu. Stisknutím otevřete sponku pomocí tlaku na vaši stranu pomocí ukazováčků. Sponka se uzavře podobným způsobem pomocí tlaku od vaší strany pomocí ukazováčků.

2) Pramínky/ příčesky pro prodlužování vlasů se sponkami by měly být připínány postupně od spodní části vlasů. Od spodní vlasové linie oddělte část vlasů, ke které připevňujeme pásky od vlasů, které ji po založení zakryjí. Zvedněte všechny vlasy nad část, na které pracujete, a zajistěte je tak, aby nezakrývaly místo, na kterém pracujete.

3) Připravte první pramínek: Vyberte si jeden ze širších pramínků. Na zadní časti hlavy připínáme pramínky se 3 sponkami, které jsou nejširší, zpravidla je jedna z těchto pásek širší než ostatní. Ve spodní části hlavy budou nasazeny dvě užší a tu nejširší, která je široká asi 18-20 cm, nasaďte na konci, nahoru. Otevřenou prostřední sponku vložte shora do vlastních vlasů a zaklapněte ji, poté to samé udělejte s dalšími dvěma sponkami po stranách. Posuňte okraje pásek co nejvíce do stran, abyste připevnili pásku k hlavě tak, aby nebyla volná. A hotovo, první páska je nasazena. Abyste se ujistila, že jsou všechny sponky již připnuty, přejeďte prsty podél připevnění pramínku a ujistěte se, že přiléhá po celé své šířce. Pokud se vyskytnou nějaké mezery, otevřete sponku, vyjměte ji z vlasů a umístěte zpět do správné polohy.

4) Další 3 sponkové pásky se připevní nad první pramínek. Uvolněte všechny sepnuté vlasy. Poté, mírně nad dříve připnutým pramínkem, vlasy znovu zvedněte a připněte, aby se odkrylo místo, na které se připne páska. Stejným způsobem připojte další pramínky / příčesky.

5) Nyní máte připnuty 3 zadní pásky, je čas na dvě pásky se dvěma sponkami, z nichž každá se připíná více na stranách hlavy. Jedna doleva a jedna doprava. Obvykle se připínají ve výšce spánku. Pokud jste si zakoupila 7páskovou sadu, máte dvě dodatečné úzké pásky s 1 sponkou, které jsou také připevněny ke stranám hlavy stejně jako 2 sponkové pásky.

A hotovo! Po několika pokusech budete moci rychle a automaticky provádět proces založení vlasů. Stahování clip in vlasů je ještě jednodušší. Postačí otevřít sponky a vysunout pásky nahoru, můžete to udělat doslova během 30 sekund. 

Kliknutím sem přejdete na stránku EFEKT PŘED A PO, kde jsme zveřejnili instruktážní video ukazující výše popsaný proces připínání vlasů.

Seznam otázek: