Prodáváte vlasy na keratin na pramínky?

Prodáváme vlasy na keratin v balení po 25 kusech, a s ohledem na to, že naše pramínky váží 1 g toto balení váží 25 gramů. V případě vlasů prodlužovaných metodu keratin většina prodejců nebo dokonce kadeřnic uvádí počet pramínků, když popisuje množství vlasů. Například v ceníku vidíme cenu nasazení 200 pramínků. Nebo že k dosažení tohoto účinku potřebujete 200 pramínků. To je špatný přístup.

Důležitá je váha vlasů, ne počet pramínků, u konkurence nebo např. na Amazon či Ebay se obvykle prodávají pramínky 0,5 g, což je polovina toho, co nabízíme my. Kromě toho pramínek obsahuje keratinový „nehtík“ o hmotnosti 0,1 g. Takže 20% hmotnosti takového tenkého pramínku je hmotnost keratinového „nehtíku“. A nám záleží na množství vlasů.

100 našich jednogramových pramínků váží 100 gramů, z čehož 90 g vlasů zůstává po odečtení hmotnosti keratinových „nehtíků“. Kolik pologramových pramínků od konkurence musíte koupit, abyste měli takové množství vlasů? Až ... 225! 225 g pologramových pramínků od konkurence váží 112,5 g, ale od toho musíte odečíst hmotnost až 225 „nehtíků“ tzn. 22,5; 112,5 g mínus 22,5 dává výsledek 90 g. Nenechte se zmást obrovským množstvím pramínků, počet pramínků vám dobrý účinek nezajistí, ale množství vlasů ano. Vždy si zkontrolujte hmotnost.

Seznam otázek: