Vlasy na keratin - co je to?

Vlasy na keratin, na rozdíl od například clip in vlasů, je „permanentní“ metoda - to znamená, že založené vlasy nosíme obvykle několik týdnů (až několik měsíců). Jedná se o jednu z nejstarších a nejoblíbenějších metod prodlužování vlasů v Česku, i když je pomalu nahrazována modernějšími metodami, například prodlužováním tape in. Vlasy jsou kombinovány s vlastními na hlavě pomocí keratinu. Postup musí provádět zkušený kadeřník. Obvykle se vlasy pro metodu keratin prodávají v pramínkách s hmotností 0,5 g, někdy 0,7 g.

Jako jeden z mála obchodů nabízíme pramínky s hmotností 1g, což znamená, že jich potřebujete méně než např. v případě konkurenční nabídky. To znamená, že našich 100 pramínků váží 100 gramů, což je až 200 0,5gramových pramínků od konkurence. Rozdíl je ještě větší ve prospěch našich vlasů, protože 200 pramínků od konkurence vážících 100 gramů obsahuje až 200 keratinových termo spojů, které váhu vyplňují. Naše pramínky mají méně termo spojů a více toho, na čem nám záleží a co dává výsledek – a to vlasů.

Proto při nákupu keratinového prodlužování vlasů nikdy nezohledňujte počet pramínků, protože není důležité jejich počet, ale celková hmotnost vlasů.

Seznam otázek: