Jak mýt vlasy?

Důležité je lidské vlasy pro prodlužování mýt co možná nejméně, tj. pouze v případě potřeby. Nejsou mastné jako naše vlasy na hlavě a pomaleji se znečišťují, takže rozhodně není nutné je mýt tak často jako vlastní vlasy.

Produkty od firmy Kerastase (šampony a oleje), hedvábí na vlasy, např. Biosilk a maska ​​Garnier Fructis Hair Food, patří mezi námi doporučované a testované prostředky pro prodlužované vlasy. Pro clip in příčesky doporučujeme naše Regenerium, lze ho použít pouze pro vlasy, které nejsou nasazeny, proto není vhodný pro jiné způsoby prodloužení než jsou clip in vlasy.

Zde je návod, jak si nejlépe umýt vlasy:

- do umývadla nebo misky nalijte teplou, ale ne horkou, poté přidejte šampon. Před mytím si vlasy důkladně pročesejte, abyste se zbavili cuchajících se vlasů.

- jemně umyjte vlasy, dokud nezískáte pěnu, vyhněte se tření vlasů.

- důkladně opláchněte vlasy. Naneste na vlasy masku Garnier Hair Food a nechte ji působit asi 10 minut, poté ji důkladně omyjte vlažnou vodou. Položte si vlasy na ručník a nechte je vyschnout. Pokud vlasy potřebujete rychle, můžete samozřejmě použít fén, ale s výjimkou výjimečných situací je lepší se vyhnout nadměrnému vystavení vlasů vysokým teplotám.

Nakonec můžete na vlasy aplikovat trochu hedvábí na vlasy, např. Biosilk, to není nutné, ale doporučujeme to zejména v případě, že vlasové konečky již nejsou v perfektním stavu.

Seznam otázek: