Jakou kosmetiku doporučujete pro vlasy k prodlužování?

Lidské vlasy pro prodlužování nejsou vyživovány vlasovými kořínky jako naše vlastní vlasy, nemají schopnost regenerace, proto kondicionéry obvykle nedávají velký účinek. Dá se říci, že vlasy pro prodlužování jsou „mrtvé“, tedy je nelze vyživovat kondicionérem / regeneračními postupy atd. Důraz by měl být kladen na přípravky, které působí dočasně a navenek, tj. pokrývají vlasy ochrannou vrstvou. Mezi tyto produkty patří například hedvábí na vlasy.

Mezi vyzkoušené a nejvíce doporučené prostředky, které nám pomáhají dosáhnout efektu hladkých / lesklých vlasů patří například šampony od firmy Kérastase, zejména doporučujeme řadu Elixir Ultime - šampon a olej, nebo třeba šampon a termo ochranu ze série Kérastase Discipline. Tyto prostředky se také vyplatí používat pro vaše vlasy, protože jsou vysoce kvalitní.

Doporučuji také masku na vlasy Garnier Fructis Hair Food, která je dostupná za nízkou cenu v drogeriích, např. Rossmann nebo DM.

Tyto prostředky jsou námi ověřené a podle našeho názoru jsou nejúčinnější. Levnějším ekvivalentem šamponu Kérastase je naše Regenerium, které kombinuje vlastnosti šamponu a hedvábí pro vlasy, ale pamatujte, že ho lze použít pouze na stažené vlasy.

Set - šampon Regenerium nebo Kérastase, maska Garnier Hair Food a příležitostně hedvábí např. Biosilk, jež se aplikuje na konečky vlasů, považujeme za úplný a postačující sadu, jež dovolí udržet vlasy pro prodlužování v dobré kondici co nejdéle.

Seznam otázek: